Starzenie się skóry jest nieodwracalnym procesem charakteryzującym się pojawianiem się zmarszczek, przebarwień i utratą jędrności. Obniża się gęstość kolagenu, skóra traci elastyczność i staje się cieńsza i delikatniejsza.

Zachodzące procesy są związane z nieubłaganym upływem czasu, zmianami hormonalnymi oraz, jako głównym czynnikiem, ekspozycją skóry na słonce.

Starzenie się skóry powoduje również:
– Przesuszanie skóry,
– Zmarszczki mimiczne,
– Utratę elastyczności,
– Pojawianie się pieprzyków, plam starczych,
– Zmiany naczyniowe

CZYTAJ DALEJ…

Na czym polega fotoodmładzanie?

Na czym polega fotoodmładzanie?

Fotoodmładzanie polega na aplikowaniu impulsów silnego światła, które przenikają w głąb skóry bez uszkadzania naskórka.

Za pomocą impulsów światła do skóry dociera energia cieplna, co powoduje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny, które pomagają naprawiać mikrosieci tworzące tkankę skóry i naskórka. Uzyskuje się efekt wypełnienia dzięki poprawie struktury i regeneracji skóry od wewnątrz.

Partie ciała poddawane zabiegom fotoodmładzania

Szczególnie polecamy zabiegi na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie jako dające doskonałe rezultaty.

Rezultaty fotoodmładzania

Redukcja bruzd i zmarszczek mimicznych, podkreślenie owalu twarzy, ujednolicenie kolorytu skóry, dodanie blasku i poprawa napięcie skóry, nadanie młodego i zdrowego wyglądu.
Chociaż poprawę wyglądu obserwuje się już od pierwszych zabiegów to pełny rezultat kuracji uzyskany jest po zakończeniu serii. Stosowanie dwa razy dziennie Rewitalizującego Kremu do Twarzy no+vello wyraźnie wzmacnia i utrwala efekt fotoodmładzania.

Uwaga! Od dziś przez dwa tygodnie na Zeberce do zgarnięcia karnety na zabiegi kosmetyczne w salonach Nomasvello (m.in. na zabieg fotoomdładzania!). Nie trzeba odpowiadać na pytania, ani udzielać odpowiedzi konkursowych. Wystarczy mieć pod ręką internet i telefon, a później już szybko działać! Promocja ma miejsce na zeberkowym Facebooku, więc śledźcie nasz profil.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Więcej szczegółów tutaj.