Od zawsze moim utrapieniem była sucha skóra i pomimo stosowania różnych specyfików nie mogłam poradzić sobie z tym problemem. Jednak za namową koleżanki postanowiłam wypróbować serum Mixa Hyalurogel i to był strzał w dziesiątkę, moja cera w końcu odżyła, skóra była nawilżona i delikatna.

Produkt łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, a do tego delikatnie pachnie i co najważniejsze nie podrażnia skóry. Idealnie nadaje się pod krem zarówno na noc, jak i pod makijaż.

Podziel się z nami opinią i dodaj recenzję kosmetyczną. Zobacz, jak to zrobić!

Krem jest niezwykłym ukojeniem dla mojej suchej i wrażliwej skóry, krótko mówiąc to był świetny wybór i jest moim faworytem wśród kosmetyków intensywnie nawilżających.

Autorem powyższej recenzji jest @tezosia

Za­­­­chę­­­­ca­­­­my do pu­­­­bli­­­­ka­­­­cji au­­­­to­­­r­skich re­­­­ce­­­n­zji. Mo­­­­że­­­­cie zro­­­­bić to dro­­­­gą ma­­­­i­­­lo­­­­wą, prze­­­­sy­­­­ła­­­­jąc opi­­­­nie na ad­­­­res ze­­­­be­­­r­ka­­­­@ze­­­­be­­­r­ka.pl lub na In­sta­­­­gra­­­­mie– wy­­­­sta­­­r­czy, że opu­­­­bli­­­­ku­­­­je­­­­cie zdję­­­­cie z re­­­­ce­­­n­zją i do­­­­da­­­­cie ha­­­sz­tag ze­­­­be­­­r­kapl lub ozna­­­czy­­­cie nas na zdję­­­ciu (@ze­­­be­­r­ka.pl).