Niezależnie od tego, jakimi uczuciami darzysz kobiety, które pokazują na Instagramie zdjęcia trądziku, temat wyprysków pojawia się w mediach społecznościowych równie często, co tutoriale beauty blogerek. Jakiś czas temu prześliczna modelka podzieliła się w Internecie swoim doświadczeniem. Jej opowieść natychmiast stała się viralem.

Według publikacji modelki, kiedy była nastolatką, zmagała się z trądzikiem na plecach. Po wykonaniu sesji dla producenta kostiumów kąpielowych obudziły się w niej emocje. To wtedy zobaczyła, jak wyglądają jej plecy.

Pamiętam, że kiedy miałem 7 lat, na mojej twarzy zaczął pojawiać się trądzik. Byłam za niego prześladowana w szkole. Trwało to dziesięć lat i przez ten czas trądzik rozprzestrzenił się również na moje plecy. Wtedy zaczął się koszmar.

ZOBACZ TEŻ: TRĄDZIK KENDALL JENNER NA JĘZYKACH MEDIÓW. ODPOWIEDŹ MODELKI JEST MISTRZOWSKA!

Modelka robiła wszystko, aby ukryć znienawidzony trądzik. Po latach udało jej się wygrać ze swoim największym kompleksem, więc postanowiła, że wesprze tych, którzy borykają się z podobnymi problemami.

Jeśli je masz [pryszcze], szanuj je! Kiedy następnym razem będziesz robiła wszystko, aby je ukryć, spójrz w lustro i do każdego odcinka swojego ciała, do każdej blizny i każdego pryszcza, powiedz, że jest częścią magii, która Cię tworzy. Nałóż sukienkę, nie martwiąc się o to, co powiedzą ludzie. Nie wahaj się.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA UJAWNIŁA, JAK ZWALCZYŁA TRĄDZIK! JEJ DOMOWY SYSTEM STAŁ SIĘ VIRALEM!

Coraz więcej internautów wykorzystuje platformy społecznościowe, aby szczerze opowiadać o trądziku. Z pryszczami zmagał się każdy z nas i z pewnością nie powinny stawać one na przeszkodzie do przeżywania życia. Świętowania wyjątkowego wyglądu. Nie ma powodu, aby chować się pod toną ubrań z powodu trądziku, cellulitu czy rozstępów. To one czynią nas niepowtarzanymi. Jedynymi w swoim rodzaju!