Dbanie o urodę do tej pory było wyłącznie kobiecą domeną, przez mężczyzn nazywaną wręcz fanaberią czy wyrazem próżności. Na szczęście czasy się zmieniły, a panowie nareszcie zaczęli przywiązywać uwagę do codziennej pielęgnacji.

7 niepozornych szczegółów wyglądu, przez które stajesz się niewidzialna dla mężczyzn

Przykładem jest sam Jake Gyllenhaal, jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood, który otwarcie opowiedział o tym, jak dba o urodę.

Ci mężczyźni się malują! Robią to lepiej niż niejedna kobieta

O tę wciąż lekko wstydliwą dla wielu kwestię, zapytał go magazyn Vanity Fair. Aktor szczerze wyznał, że dbanie o siebie jest dla niego bardzo ważne, a tę świadomość zawdzięcza starszej siostrze, która również jest aktorką. I to właśnie ona nauczyła go jak o siebie dbać.

Czy facet może mieć PMS?

Aktor, mimo że zbliża się już do 40-stki, wciąż jest w znakomitej formie. Jak wyjawił, zawdzięcza ją regularnym ćwiczeniom i uważnej pielęgnacji, z czego szczególnie upodobał sobie… złuszczanie!

Odkąd pracowałem w Korei Południowej, odkryłem jak cudowną i bardzo męską sprawą jest złuszczanie, którego do tej pory nie doceniałem.

I podkreślił też, że: dbanie o siebie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, szczególnie będąc mężczyzną. Bycie wrażliwym i przyznawanie się do tego jest bardzo, bardzo ważne.

Postawa godna naśladowania?