Pękająca skóra na ustach to prawdziwa zmora jesienno-zimowej pogody. W zasadzie przez przypadek w moje ręce trafiła pewna maść, która natychmiast po zastosowaniu przyniosła mi ulgę. Poleciła mi ją aptekarka. To maść z witaminą A, która działa nie tylko na problem pękającej skóry na ustach, ale koi także wszelkie inne przesuszone obszary na skórze.

W moim przypadku świetnie sprawdziła się na przykład na podrażnione skórki wokół paznokci. Jeśli borykasz się z problemem suchych łokci, bez dwóch zdań możesz wykorzystać tę maść do regeneracji skóry. W poniższym filmie opowiadam więcej na temat tego kosmetyku. Dajcie znać, czy o niej słyszałyście lub, czy korzystacie z innych mało znanych kosmetyków, o których warto powiedzieć.

HAUL LUMPEKSOWY: kurtki puchowe

Producent pisze o maści w następujący sposób: „maść ochronna z witaminą A to lek stosowany osłaniająco podczas regeneracji naskórka, łagodzenia stanów zapalnych skóry. Maść działa ochronnie na skórę przed działaniem warunków atmosferycznych”. Kosztuje niecałe 5 zł i można znaleźć ją w praktycznie każdej aptece.

Maść ochronna z witaminą A

@zeberka.pl

#maść #witaminaa #pielęgnacja #zeberkapl #testujemy #trikiurodowe #dlaciebie

♬ CLANDESTINA – Salvatores

Niżej znajdziecie więcej filmów z recenzjami kosmetyków. Testujemy też triki pielęgnacyjne i makijażowe, które choć często proponowane w Sieci, nie zawsze są skuteczne. Zachęcamy też do bieżącego śledzenia naszego cyklu HAUL LUMPEKSOWY, w którym pokazujemy perełki, które można znaleźć w lumpeksach. W ostatniej edycji naszego cyklu, pokazałyśmy swetry na jesień i zimę.

Testujemy viralowy wałek do kręcenia włosów z Tik Toka. Zobaczcie, jak działa

Wypróbowałyśmy filtr, który pokazuje, jak konturować twarz

HAUL LUMPEKSOWY: buty i akcesoria

HAUL LUMPEKSOWY: Swetry

Japoński test na starzenie się mózgu. Spróbuj znaleźć trzy ukryte zwierzęta