Może przespałaś całą noc, próbując dokończyć swoją pracę magisterską. Może imprezowałaś całą noc i nie położyłaś się spać do 3 nad ranem, a może jesteś po prostu wyczerpana. Niezależnie od powodu, wszyscy znamy ten ból, kiedy ciało nie dostało potrzebnego odpoczynku, a teraz odwdzięcza się cieniami pod oczami. Ludzie od lat próbują rozwiązać ten odwieczny problem, stosując kojące kremy w nadziei, że ich cienie znikną. Każdy, kto pobieżnie rzucił okiem na produkty do pielęgnacji skóry, wie, że istnieje zbyt wiele  produktów do pielęgnacji skóry, które nie są warte swojej ceny. Kiedy twoje cienie pod oczami desperacko potrzebują pomocy, wykorzystaj trik z sokiem pomarańczowym.

Czym jest intuicyjna pielęgnacja skóry? To klucz do zrozumienia jej potrzeb

Przepis na cienie pod oczami?

Proces jest dość prosty. Nalej sobie szklankę soku pomarańczowego, dodaj kilka kropli gliceryny, nasącz wacik w mieszance i nałóż na cienie pod oczami. Aby uzyskać maksymalne korzyści, złóż waciki i pozostaw je pod oczami na około dziesięć minut. Możesz kupić butelkę gliceryny w lokalnym supermarkecie lub aptece.  Zachowaj ostrożność podczas używania, tak jak w przypadku każdego nowego produktu do pielęgnacji skóry, aby zapobiec wysypkom lub innym niepożądanym reakcjom. Aby zachować ostrożność, rozcieńcz glicerynę w wodzie różanej lub serum z witaminą E. Takie postępowanie jest nie tylko bezpieczne dla Twojej skóry, ale może zwiększyć potencjał Twojej mieszanki.

Będziesz chciała używać tej mieszanki dwa razy w tygodniu. Zwiększ ilość tylko wtedy, gdy stwierdzisz, że nie zachodzą żadne zmiany. Uważaj też na rodzaj używanego soku pomarańczowego — sok pomarańczowy z koncentratu zawiera dużo cukrów. Sok w 100% pomarańczowy, to sok, którego szukasz. Zawiera wysokie stężenie witamin A i C. Badanie z 2015 roku opublikowane w National Library of Medicine wykazało, że witamina C jest silnym składnikiem do pielęgnacji skóry i jest bardzo skuteczna, jeśli chodzi o spowolnienie procesu starzenia.

Mój brat wygląda jak model, a spotyka się z…

Sonda

Trądzik na plecach i dekolcie - jak skutecznie go zwalczyć

Borykasz się z trądzikiem na plecach i dekolcie?