Makijaż permanentny brwi to jeden z najpopularniejszych upiększających zabiegów, którym poddają się kobiety. Pod warunkiem, że jest dobrze zrobiony. A z tym jak zobaczycie na poniższych zdjęciach – różnie bywa. Jeżeli więc zastanawiacie się nad tatuażem brwi – koniecznie spójrzcie niżej, ku przestrodze.

ZOBACZ: ZŁY DZIEŃ? OTO INSTAGRAMOWY PROFIL O BRWIACH, KTÓRY ROZBAWI CIĘ DO ŁEZ!

Makijaż permanentny to sztuka i trzeba wiedzieć, jak się do niej zabrać. Niestety jest pełno kosmetyczek, które mając średnie (lub zerowe) pojęcie o tej sztuce zabierają się za „upiększanie” kobiet.

Do salonu Moss Brows zgłasza się mnóstwo kobiet, których brwi wołają o pomstę do nieba. Właścicielka postanowiła podzielić się kilkoma zdjęciami ku przestrodze, a te w viralowym tempie rozchodzą się po sieci. Tym samym przestrzega, że jeżeli decydujecie się na makijaż permanentny to musicie zrobić solidny research. Nie wybieracie pierwszego lepszego salonu, nie kuście się na super okazje. Na trwałym makijażu brwi nie warto oszczędzać, bo to coś, co zostanie nam na lata. A przecież żadna kobieta nie chce takich brwi jak na poniższych zdjęciach…

My osobiście polecamy warszawski salon Lash Up! Dziewczyny robią piękne i naturalnie wyglądające makijaże permanentne. Tylko spójrzcie na zdjęcia na ich Instagramie!

ZOBACZ: POZNAJ NAJDZIWNIEJSZY TRIK MAKIJAŻOWY AUDREY HEPBURN

Koszmar…

Makijaż permanentny brwi? Najpierw spójrz na te zdjęcia! (FOTO)

Makijaż permanentny brwi? Najpierw spójrz na te zdjęcia! (FOTO)