Pielęgnacja twarzy latem jest niezwykle ważna. To właśnie te kosmetyki dbają o to, aby nasza cera była odpowiednio nawilżona i odżywiona. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, odpowiednio dobrane kosmetyki potrafią pomóc nam zachować piękny wygląd skóry. Wie o tym także Luiza, była uczestniczka „Hotelu Paradise”. Lekki krem nadaje się świetnie na lato!

Hotel Paradise: Zobacz, jak kiedyś wyglądała Justyna Michałowska!

Letnia pielęgnacja Luizy z „Hotelu Paradise”

O tym, jak istotna jest pielęgnacja, wie już chyba każda z nas. To właśnie ona pozwala zachować nam piękny wygląd cery oraz zadbać o jej nawilżenie i odżywienie. W ten sposób jesteśmy w stanie na dłużej zachować młody wygląd. O używaniu kosmetyków pielęgnacyjnych powinnyśmy pamiętać o każdej porze roku, ale to właśnie lato dla naszej cery jest najgroźniejsze. O tej porze roku promieniowanie słoneczne jest bardzo silne, a to właśnie ono działa bardzo negatywnie na stan naszej skóry. Długotrwałe przebywanie na słońcu bez niezbędnej ochrony może przyśpieszyć jej starzenie, ale także odbiera cerze nawilżenie. Luiza z „Hotelu Paradise” zdradziła swoim obserwatorkom sekret swojej pielęgnacji. Jej podstawą jest lekki krem i hydrolat.

Sonia z „Hotel Paradise” pokazała się w jednym z największych trendów sezonów. Wygląda genialnie!

Lekki krem źródło: instagram.com/luiza.benzouaoua

Lekki krem idealny na lato

Luiza zdradziła, że jej ulubionym produktem na upały jest seria Veggie od marki Dermofuture. Jej ulubieńcem jest lekki krem w formie hydrożelu z ogórkiem i imbirem. Dzięki jego formule nie czuć go na skórze, nie oblepia jej i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu. Jest wręcz stworzony na upały oraz pod makijaż. Gwiazda programu „Hotel Paradise” zdradziła, że używa także hydrolatu z tej samej serii. Daje on uczucie odświeżenia, zwłaszcza podczas upałów. Kosmetyki Dermofuture znajdziecie między innymi w drogeriach Hebe. Próbowałyście już produktów tej marki?

Sonda

Oglądanie telewizji

Oglądasz Hotel Paradise?