Jedno można powiedzieć z całym przekonaniem: okres letni nie sprzyja naszej skórze. Silne promieniowanie UV powoduje przebarwienia i fotostarzenie się skóry, na naszej twarzy szybciej pojawiają się zmarszczki, staje się ona wiotka i delikatna. Ze względu na to powinnyśmy zadbać o wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Jeśli na co dzień malujesz się, mamy dla Ciebie idealny kosmetyk, który teraz kupisz na promocji! To Lirene Sun, kremo-żel pod makijaż – produkt specjalnie dedykowany osobom malującym się.

Wyrazisty, intensywny i trwały makijaż – oto moje wrażenia z testowania kosmetyków Nu Skin

Jak nakładać krem z filtrem pod makijaż?

Aby prawidłowo zabezpieczyć cerę przed promieniowaniem, powinnaś użyć około 1-1,25 ml produktu. Na TikToku pojawił się trend, który ma ułatwić nam obliczenie tej ilości: to metoda na dwa palce. Nałóż tyle kremu, ile się na nich zmieści. Krem z filtrem zastosuj pod podkład. Przed aplikacją kolorowego kosmetyku odczekaj, aż krem wchłonie się w cerę. W przypadku Lirene Sun, kremo-żelu pod makijaż stanie się to bardzo szybko – produkt jest przystosowany do tego, by nakładać go bezpośrednio pod kolorówkę. Co lepsze – teraz kosztuje naprawdę grosze!

Nosisz makijaż podczas opalania? Zobacz, co dzieje się wtedy ze skórą

Lirene Sun, kremo-żel pod makijaż

Powinnaś pamiętać o tym, że pod makijażem zawsze powinnaś mieć nałożony krem z filtrem. To właśnie on pomoże dbać o Twoją cerę. Lirene Sun jest produktem, który poleca sobie wiele dziewczyn i jest jednym z najchętniej wybieranych kosmetyków ochronnych w tym sezonie. Jego lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie się, a co najważniejsze, możesz zapomnieć o uczuciu tłustości i ciężkości – wszystko dzięki żelowej konsystencji! Teraz ten produkt kupisz w Hebe za jedyne 15,99 zł! Polecamy Wam skorzystać z tej świetnej oferty. A może już testowałyście ten kosmetyk? Jak sprawdził się u Was?

Lirene Sun
1

LIRENE SUN

kremo-żel pod makijaż SPF30

15,99 zł

Kup teraz