Marka Benefit Cosmetics znana jest przede wszystkim z genialnych kosmetyków do brwi. Fanki trwałego makijażu doceniają ją za pigmentację i wybór techniki oraz koloru brwi idealnie dopasowanego do potrzeb. Dzięki prostym w użyciu produktom, każda z nas jest w stanie przygotować idealne brwi w kilka minut. Plus te opakowania – są rozczulające! Teraz dzięki blogerce Desi Perkins, mają nowy, odświeżony design. I warto się spieszyć, bo to limitowana edycja!

ZOBACZ TEŻ: HIT? MARKA BENEFIT STWORZYŁA APLIKACJĘ, W KTÓREJ MOŻECIE „PRZYMIERZYĆ” BRWI!

Desi Perkins jest znana ze swoich tutoriali makijażowych i kosmetycznych. Wśród jej najbardziej znanych wyczynów jest… makijaż na samej Kim Kardashian.

Nie odbierając jej jednak talentu, należy podkreślić, że jej makijaże są naprawdę świetne. Często techniki, jakie stosuje Desi są tak zaawansowane, że ciężko je powtórzyć.

Być może również to sprawiło, że marka Benefit Cosmetics zapragnęła grać z nią w jednej drużynie. Razem z vlogerką, Benefit odświeżył wygląd swoich kultowych produktów do brwi, zmieniając kolor ze srebrnego na złoty. Dodano również kilka odcieni ciemniejszego brązu do tych, które regularnie występują w kolekcji.

ZOBACZ TEŻ: BENEFIT PREZENTUJE HELLO HAPPY – NAJNOWSZY PODKŁAD Z EFEKTEM BLUR (FOTO)

Podobają Wam się produkty Benefit Cosmetics w nowej, świątecznej odsłonie?