Weronika Rosati stworzyła swoją markę kosmetyczną, która już przed premierą budziła ogromne zainteresowanie! Teraz możemy poznać pełną ofertę marki oraz przetestować nowości. Lajuu już teraz jest niezwykle popularną firmą. Zobacz, wśród jakich kosmetyków możesz wybierać. Nie mogły się ich doczekać światowe gwiazdy, między innymi Kim Basinger!

Kosmetyki do demakijażu, które otoczą Twoją skórę troską. Oczyszczanie skóry wkracza na wyższy level

Lajuu by Weronika Rosati

Lajuu to marka luksusowych kosmetyków naturalnych. Nad produktami pracowała nie tylko gwiazda, ale także specjalistki i specjaliści od tworzenia kosmetyków naturalnych i wprowadzania ich na rynek. Od pojawienia się pierwszych zapowiedzi marki, od razu wzbudziła ogromne zainteresowanie gwiazd. Informacje pojawiły się na profilach Maffashion, Julii Wieniawy oraz zagranicznych celebrytów, między innymi Kim Basinger. Wówczas Weronika Rosati napisała na swoim profilu na Facebooku podziękowania, podając dalej screeny.

„Ten moment, w którym jedna z największych aktorek i piękności dzieli się twoimi zdjęciami na swoim Stories. Dziękuję Kim Basinger i Mitchowi Stone’owi za te niesamowite zdjęcia!”.

Julia Wieniawa startuje z własną marką kosmetyczną Jusee. Sprzedaż kosmetyków jeszcze we wrześniu

Oferta marki kosmetycznej założonej przez Weronikę Rosati

W ofercie marki Lajuu znalazły się naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Są wegańskie, wolne od toksyn i okrucieństwa. Weronika Rosati oraz jej współpracownicy od razu umieścili informację o tym, że testy nie są testowane na zwierzętach. Bazą wszystkich kosmetyków jest woda kokosowa, która ma silne działanie nawilżające, rozświetlające oraz wygładzające. Skóra po ich użyciu ma być miękka i delikatna w dotyku. Pojawiły się dwie linie produktów – inspirowana kalifornijskim słońcem seria brązująca oraz dbająca o stan naszej cery seria z właściwościami antyoksydacyjnymi. Weronika Rosati jest dyrektorką kreatywną Lajuu. Według oficjalnych informacji, gwiazda dba między innymi o wybór składników aktywnych, kompozycje zapachowe i oprawę kosmetyków.