Coraz popularniejsze stają się ostatnio kosmetyki, których nie pakuje się szkodliwymi konserwantami. Sklepy internetowe oferujące mineralne kosmetyki do makijażu coraz częściej wprowadzają też do sprzedaży podstawowe produkty do pielęgnacji – można tam kupić czyste masło shea czy peelingi i maseczki wykonywane na zamówienie, z samych tylko naturalnych składników. Takie kosmetyki to idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwej, problematycznej cerze.

Ciekawą ofertę znaleźliśmy u amerykańskiej marki Farmhouse Fresh. Balsamy o konsystencji bitej śmietany i słodkich zapachach oraz peelingi tej firmy zachwyciły między innymi samą Oprah Winfrey, która często poleca te kosmetyki na łamach swojego czasopisma O Magazine. Zaletą może być też skromne, ale jednocześnie ozdobne opakowanie – masywne słoje i kufle.

Wady? Chociaż producent zapewnia, że produkty można nabyć praktycznie na całym świecie, to lista sklepów wymienionych na stronie ogranicza się tylko do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Pozostaje więc tylko złożenie zamówienia przez sklep internetowy. Minusem może też być cena: od około 25 do ponad 30$ za jeden produkt.

Czy chciałybyście wypróbować te kosmetyki? A może miałyście już okazję się z nimi zetknąć? Jakie naturalne kosmetyki do pielęgnacji możecie polecić innym?

Farmhouse Fresh

Farmhouse Fresh

Farmhouse Fresh

Farmhouse Fresh

Farmhouse Fresh

Farmhouse Fresh