Kate Moss niewątpliwie jest ikoną mody, choć jej osoba wzbudza skrajnie sprzeczne uczucia. Modelka korzysta ze swej niesłabnącej popularności i co rusz angażuje się w jakiś biznes. Nie jest przecież tajemnicą, że wszystko, czego Kate Moss dotknie zamienia się w złoto.

Kilka razy było już słychać o tym, że supermodelka planuje wypuścić na rynek kolekcję kosmetyków kolorowych. Teraz do tych pogłosek dołączyła nowa – Moss pracuje ponoć nad linią kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. W tym projekcie pomaga jej znany stylista fryzur James Brown.

O ile linia kosmetyków do makijażu od Kate byłaby czymś zrozumiałym i oczekiwanym, o tyle kosmetyki do włosów są lekkim zaskoczeniem. Bo, jakby na to nie patrzeć, Moss raczej pięknymi włosami nie może się pochwalić, a i tak przecież posiłkuje się doczepianymi pasmami. Często na zdjęciach można ją zobaczyć z nieświeżymi, nieuczesanymi włosami. Czy może więc sama reklamować swoją linię? Bo chyba niewiele kobiet chciałoby mieć włosy takie, jak Kate.