Ciemne, mocno podkreślone brwi powoli odchodzą w zapomnienie, a na ich miejsce pojawia się naturalny kształt i lekkie przyciemnienie włosków. Najlepszym sposobem na osiągniecie tego efektu jest wybór odpowiedniej kredki do brwi. Dzięki niej delikatnie zaznaczymy i skorygujemy kontur. Aby osiągnąć dziewczęcy i bardzo subtelny wygląd trzeba jednak dobrać odpowiedni odcień kredki do brwi, który dobrze skomponuje się z typem urody i naturalną karnacją. Oto kilka wskazówek na co zwrócić uwagę przy wyborze tego kosmetyku.

Kredka do brwi zapewni delikatne przyciemnienie i nada odpowiedni kształt brwiom, dzięki czemu makijaż będzie wyglądał bardzo naturalnie i podkreśli głębię spojrzenia. Aby osiągnąć taki efekt trzeba pamiętać o tym, by wybrać odpowiedni odcień kredki, który nie sprawi, że efekt będzie zbyt przesadzony i zamiast pomóc podkreślić urodę, doda nam lat i popsuje makijaż.

Dla blondynek o jasnej, delikatnej urodzie kredka do brwi pomoże ładnie zaznaczyć włoski, które zazwyczaj są dosyć jasne i mało widoczne. Aby lekko zagęścić, uwydatnić i delikatnie przyciemnić brwi dobrze sprawdzą się odcienie jasnobrązowe połączone z domieszką grafitu i popielate brązy.

CHIRURG PLASTYCZNY OCENIŁ TWARZE POLEK. WSKAZAŁ 2 POWAŻNE MANKAMENTY

Aby nie tworzyć zbyt mocnego kontrastu, lepiej jest unikać bardzo ciemnych, w szczególności czarnych kolorów. W tym przypadku sprawdzi się zasada, by wybierać kredki o dwa odcienie ciemniejsze od naturalnego koloru włosków. Kolejną zasadą jest wybór kolorów utrzymanych w chłodnej tonacji (kolory z domieszką grafitu).

W przypadku szatynek i brunetek warto postawić na nieco jaśniejszy odcień kredki względem koloru włosów, dzięki czemu uzyskamy naturalny efekt wypełnienia. Tu również lepiej nie sięgać po czerń, w szczególności w przypadku bardzo jasnej karnacji. Zamiast delikatnego podkreślenia włosków stworzy to efekt przerysowania i mocnego kontrastu.

6 OBJAWÓW MIESIĄCZKI, KTÓRE NIE SĄ NORMALNE. NIE UKRYWAJ ICH PRZED GINEKOLOGIEM

Kredka powinna być wybierana w zależności od tego czy kolor włosów wpada w jasne, czy ciemne tonacje. W pierwszym przypadku dobrze sprawdzi się odcień ciemniejszego karmelu lub czekolady, a przy ciemniejszym typie urody można wykorzystać ciemnobrązowe i hebanowe.

Dla kobiet o rudych włosach poleca się wybór kasztanowych kolorów, w szczególności wtedy, gdy włosy utrzymane w ciepłej tonacji czerwieni. Z kolei w przypadku, gdy włosy bardziej wpadają w brązowe kolory, można spróbować nieco jaśniejszych odcieni, zbliżonych do karmelu.

SZTUCZNA INTELIGENCJA POSTARZAŁA KIM KARDASHIAN I SELENĘ GOMEZ. SZOK!