Jennifer Lopez niedawno powiła bliźniaki, ale nie oznacza to, że nagle zrobi się z niej pełnoetatowa mama i gospodyni. Artystka zamierza wrócić do formy i chce to zrobić w wyjątkowo krótkim czasie. Codziennie przez ok. 1,5 – 2 h ćwiczy pod czujnym okiem osobistego trenera. Jest też na specjalnej diecie, a o stan jej skóry dba osobista kosmetyczka.

Zobaczcie zatem, co w swojej łazience ma jedna z najbardziej zadbanych mam świata:

1. Crème del la Mer

Faworyt gwiazd w ogóle. Dostępny w Polsce, ale drogi. Ten krem to jeden z ulubionych kosmetyków J.Lo, która używa go nie tylko do twarzy, ale i całego ciała.

2. Deseo

Jen wypuściła jak dotąd osiem zapachów, Deseo jest jej najnowszym.

– Noszę wszystkie moje zapachy – przekonuje gwiazda.

Na temat Deseo pisaliśmy już wcześniej.

3. Jo Malone

– Kocham kąpiele – przyznaje Jennifer. – Poświęcam na nie mnóstwo czasu. To idealny sposób, aby się odstresować. Nie piję, nie palę. To jedyne, co mam! Dlatego też kocham płyny i olejki do kąpieli, wzłaszcza te od Jo Malone.

4. Rene Furterer

– Ponieważ rozjaśniam włosy, staram się je nawilżać. Kilka razy w tygodniu serwuję im maseczkę. Obecnie używam Rene Furterer. Zdaję się w tej kwestii na mojego fryzjera, który dobiera mi wszystkie kosmetyki do pielęgnacji włosów.

5. Phyto

Kolejny ulubiony kosmetyk J.Lo do pielęgnacji włosów – balsam, który robi furorę u posiadaczek włosów falowanych i kręconych. Zapobiega puszeniu, podkreśla skręt i połysk.

6. Linden Leaves

– Po tylu kąpielach, jakie sobie funduję, lubię rozpieszczać ciało balsamami i tonikami do ciała – przynaje Lopez. – Ten zawiera 23-karatowe złoto. Czuję się jak bogini, kiedy go używam.

7. Blinc

Jennifer jest wielką fanką tych tuszów do rzęs. Jeden kosztuje ok. 100 PLN.

Cena: £16.50, hqhair.com

8. Masło kakaowe do ciała Palmer’s

– Tego używam szczególnie do nóg. Masło do ciała to w ogóle genialny kosmetyk dla łydek – wyglądają potem bardzo ponętnie – zdradza gwiazda. – Nie mam szczególnych wymagań co do marki, obecnie jest to masło Palmer.

Faktycznie, kosmetyk to niedrogi, kosztuje ok. 20 zł.

Kosmetyczki gwiazd: Jennifer Lopez

Kosmetyczki gwiazd: Jennifer Lopez

Kosmetyczki gwiazd: Jennifer Lopez