Poznaj najnowszy zabieg, który uwolni Cię od problemu częstego depilowania nóg. Dzięki Ice Laser zapomnisz o problemie wrastających włosków, zaczerwienieniach i podrażnieniach skóry! A efekt gładkiej skóry będzie trwał i trwał…

ZOBACZ TEŻ: PODSTAWOWE BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIASZ, APLIKUJĄC PUDER! PSUJESZ MAKIJAŻ!

Zabieg Ice Laser jest wykonywany w specjalistycznych klinikach za pomocą maszyny, która działa na właściwą warstwę skóry, by móc bez problemu „zlikwidować” mieszki włosowe i zapobiec porostowi włosów.

Dlaczego Ice Laser? Ponieważ ta część urządzenia, która wchodzi w kontakt ze skórą zapewnia przyjemne ochłodzenie. Specjalna nakładka daje uczucie podobne do tego, jakby ktoś przyłożył do skóry kostki lodu. W trakcie trwania zabiegu wrażenie to powoli słabnie, ale nadal nie na tyle, by zacząć odczuwać gorąco lasera. Zimny laser ma chronić przed podrażnieniami i zapewnić komfort podczas depilacji.

ZOBACZ TEŻ: BIO WYPEŁNIACZE – ZASTĄPIĄ BOTOKS?

Głównymi różnicami, w porównaniu z tradycyjnym laserem, jest przede wszystkim to, że zabieg jest mniej bolesny. Podczas depilacji zwykłym laserem można odczuwać lekki dyskomfort związany z uczuciem gorąca. W przypadku lodowego odpowiednika nasadka nagrzewa się bardzo, bardzo powoli.

Zaletą Ice Laseru jest również to, że może być on stosowany na większości typów skóry i włosów – nawet na opalonym ciele. Ice Laser można z powodzeniem stosować na głębszych, ciemniejszych odcieniach. Jest on również bezpieczny dla osób posiadających wrażliwą skórę.

Spróbujecie?