Jest wiele rzeczy, które kochamy w Meghan Markle, a zwłaszcza jej naturalny wygląd i piegi , które już dawno stały się jednym z jej rozpoznawalnych znaków, ale okazuje się, że księżna ma też wiele zwolenniczek jeśli chodzi o jej brwi.

ZOBACZ TEŻ: OLEJEK RYCYNOWY TO ZA MAŁO. ZOBACZ CO JESZCZE ZROBIĆ, BY BRWI BYŁY GĘSTSZE

Przez wiele lat o ten aspekt jej urody dbała Sherrille Riley, założycielka salonu Nails&Brows Mayfair stylizując jej brwi w ponadczasowym, eleganckim stylu.

Stylizacja brwi polega na nadaniu im prostego kształtu, tak by zachować ich naturalny, pełny wygląd, z lekkim zawężeniem na końcach – tłumaczy Sherrille. A główną inspiracją do ich stworzenia była Audrey Hepburn! Ten ponadczasowy kształt uwydatnia oczy i dodaje spojrzeniu wyrazistości. Brwi są wyraźnie podkreślone, bez starty na ich objętości – chodzi jedynie o nadanie im delikatnego kształtu, przypominającego lekko zagięte łuki, bez mocnego załamania na końcach.

To, że ciemne, przerysowane brwi powoli odchodzą w zapomnienie, tworzy miejsce dla bardziej naturalnego wyglądu, a lekkie podkreślenie zapewnia harmonię rysów twarzy.

ZOBACZ TEŻ: KSZTAŁT BRWI ZDRADZA, JAKĄ BĘDZIESZ ŻONĄ I KOCHANKĄ

Podoba Wam się ?

Kobiety chcą mieć brwi jak Meghan Markle. Na czym polega ich fenomen?

Kobiety chcą mieć brwi jak Meghan Markle. Na czym polega ich fenomen?

Kobiety chcą mieć brwi jak Meghan Markle. Na czym polega ich fenomen?