Jeżeli masz 20 lub 30 lat i zastanawiasz się czy to już TEN moment, w którym na poważnie powinnaś zacząć dbać o cerę, odpowiadamy: TAK! Jeżeli to nie jest dla Ciebie zbyt przekonujące, podobnie jak reklamy producentów kosmetyków, przychodzimy z żywą reklamą. Jedna z użytkowniczek serwisu Reddit podzieliła się zdjęciem swojej babci, która…

ZOBACZ: RETINOL- PRZYJACIEL KAŻDEJ KOBIETY I NAJSKUTECZNIEJSZY SKŁADNIK NA ZMARSZCZKI?

Kobieta z poniższego zdjęcia ma 78 lat, a wygląda na… co najmniej 20 mniej. Zmarszczki? Marzymy o takich, gdy będziemy w wieku tej Pani! Okazuje się, że to nie tylko sprawka dobrych genów, a również odpowiedniej pielęgnacji.

Kobieta ze zdjęcia od prawie 50-ciu lat stosuje retinol. Co to takiego? Nic innego jak czysta forma witaminy A. Miejscowe stosowanie witaminy A nie tylko normalizuje funkcjonowanie komórek, ale także hamuje i odwraca oznaki starzenia (WIĘCEJ INFORMACJI O TYM CUDZIE ZNAJDZIECIE W POWYŻSZYM LINKU). A kobieta ze zdjęcia jest tego najlepszym przykładem.

Przygoda „babci z Reddita” z retinolem zaczęła się w momencie, gdy ta walczyła z trądzikiem. Właśnie wtedy pierwszy raz usłyszała o retinolu, który stał się elementem jej codziennej pielęgnacji.

ZOBACZ: PROMIENNA, JĘDRNA I GŁADKA SKÓRA TWARZY, CZYLI SKUTECZNA WALKA Z OZNAKAMI STARZENIA

Jesteśmy pod mega wrażeniem!

Kobieta ma 78 lat i przez 50 używała retinolu. Jest NAJLEPSZĄ reklamą!
Źrodło zdjęcia: REDDIT