W szale przedsylwestrowych przygotowań warto pamiętać, że równie ważne jak kreacja, są także odpowiednio dobrane dodatki. Jeśli skompletujecie już biżuterię, buty i torebkę, koniecznie pomyślcie o odpowiednim lakierze do paznokci. Jeden z naszych typów to propozycje z najnowszej, specjalnej kolekcji Mega Pixel FX marki Orly.

Gęsta faktura składająca się z metalicznych drobinek nadaje paznokciom wrażenie nieprzebranej głębi. Najmodniejsze kolory podane w formule, która odbija wiązki światła to idealne rozwiązanie dla osób zdecydowanych na wyrazisty efekt. Trójwymiarowa tekstura przyciąga wzrok i nadaje paznokciom wyjątkowy, futurystyczny wygląd.

Na własnych skórze, a dokładniej paznokciach, przetestowałyśmy odcień Black Pixel. Kolor nie odpryskiwał przez pięć dni, a dodatkowo wzbudzał prawdziwą furorę wśród koleżanek. Z pewnością wrócimy do niego przy okazji przygotowywania karnawałowej stylizacji.

Na koniec dodajmy jeszcze, że cena pojedynczej buteleczki wynosi 45 złotych.

Dacie się skusić?

Karnawałowa kolekcja lakierów Orly
Aqua Pixel: Głęboki kolor przypominający morskie fale odbijające światło księżyca. Doskonały dla marzycielek i fanek dalekich podróży.

Karnawałowa kolekcja lakierów Orly
Black Pixel: Gęsta czerń przetykana srebrnym połyskiem nada charakteru i zmysłowości. Do tego mała czarna i możesz śmiało liczyć na tytuł królowej nocy!

Karnawałowa kolekcja lakierów Orly
Pink Pixel: Iskrząca malina dla spragnionych soczystych doznań. Różowy zawsze górą!

Karnawałowa kolekcja lakierów Orly
Plum Pixel: Odrobina klasyki w wersji glitter. Stonowany, śliwkowy odcień doskonale dopełnia elegancki look.

Karnawałowa kolekcja lakierów Orly
Rose Pixel: Intensywny shimmer w cielistym kolorze. Idealny zarówno do ulubionej białej bluzki jak i wieczorowej sukienki. Zachwyci miłośniczki barw w odcieniu nude.

Karnawałowa kolekcja lakierów Orly
Silver Pixel: Mocna dawka technicznego koloru stali. Z tym odcieniem na paznokciach parkiet należy do Ciebie!