Jennifer Lopez uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej uroda zachwyca tysiące ludzi na całym świecie. Zachwyca nie tylko pięknem, ale również tym, że czas się dla niej zatrzymał. Wiele osób zarzuca jej korzystanie z botoksu, jednak gwiazda wciąż temu zaprzecza. Zrobiła to po raz kolejny przy okazji premiery J.Lo Beauty.

Jennifer Lopez zdradziła sekret swojej urody. To nie botoks!

J.Lo Beauty

Już jakiś czas temu Jennifer Lopez ogłosiła, że wkrótce na rynku pojawi się jej własna marka beauty. Zajmować się będzie głównie pielęgnacją cery. Przy okazji opublikowała na swoim Instagramie filmik w którym testuje jeden z produktów. Natychmiast posypały się komentarze, których autorzy zarzucali jej korzystanie z botoksu i oszukiwanie swoich fanów. Zdecydowana reakcja piosenkarki wprawiła wszystkich w osłupienie! Nie spodziewali się, że jej odpowiedź będzie aż tak stanowcza!

Zdecydowana reakcja na hejt

W filmiku Jennifer Lopez prezentuje efekty po jednorazowym nałożeniu maseczki w płachcie pochodzącej z jej kosmetycznej marki J.Lo Beauty. Pokazuje efekt błyszczącej, nawilżonej cery, który daje Limitless Glow Sheet. Podkreśla jej działanie przeciwstarzeniowe, mówiąc: „Ok, właśnie zdjęłam maskę. Szczerze mówiąc nie widzę ani jednej linii na mojej twarzy” – zachwala produkt na IGTV twierdząc, że czuje, jakby ubyło jej z dziesięć lat. Właśnie te słowa sprowokowały internautów do pisania komentarzy o licznych zabiegach botoksu, którym miała poddać się piosenkarka. Pojawiły się wypowiedzi, w których fani zarzucali jej brak odpowiedniej mimiki, co sugerowałoby korzystanie z ostrzykiwania się botoksem.

Blond Bob Jennifer Lopez to piękna inspiracja na jesienną wizytę u fryzjera

„Po raz 500-milionowy… Nigdy nie robiłem botoksu, żadnych zastrzyków ani operacji!!! Tylko mówię” – zareagowała natychmiast Jennifer Lopez. W innych wypowiedziach sugerowała, by zacząć spędzać czas na byciu pozytywnym, życzliwym i wspierającym i by nie tracić go na zasmucanie innych. Jak twierdzi, właśnie bez negatywnych emocji można wyglądać świeżo i promiennie. Zgadzacie się z nią?