Idealna cera nie istnieje? Okazuje się, że wszystko jest możliwe! Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które wywołało sporo zamieszania w mediach społecznościowych…

ZOBACZ TEŻ: MASECZKI DLA KAŻDEGO TYPU CERY, KTÓRE ROZPRAWIĄ SIĘ ZE WSZYSTKIMI PROBLEMAMI

Jedna z użytkowniczek Reddit, Michele Manteaw, opublikowała niedawno swoje zdjęcie pokazując jak stworzyć piękny zimowy makijaż. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej cera wygląda na nim idealnie!

To zdjęcie szybko stało się wielką sensacją w sieci, a kolejne dziewczyny pytały Michele nie tyle o sam makijaż, a o to, co takiego zrobiła, że jej skóra wygląda tak idealnie. I chociaż wśród komentarzy pod zdjęciem nie zabrakło podejrzeń, że to po prostu magia Photoshopa, to oglądając kolejne zdjęcia i tutoriale urodowe, które nagrywa dziewczyna, te zarzuty nie wypadają wiarygodnie.

Michele zgodziła się zdradzić na czym polega jej sekret – udzieliła wywiadu dla zagranicznego Cosmopolitan , w którym zdradziła swój sekret idealnej skóry. Dziewczyna powiedziała, że jako nastolatka miała problemy z trądzikiem, który niestety pozostawił po sobie kilka przykrych pamiątek Mój trądzik w końcu udało się wyleczyć, ale pozostawił po sobie przebarwienia, z którymi musiałam sobie jakoś poradzić już jako dorosła osoba – tłumaczy Michele. Dwa produkty, którymi udało jej się wyleczyć wszystkie problemy ze skórą to witamina C i afrykańskie czarne mydło.

Peelingi z witaminą C to prawdziwe lekarstwo, ale ponieważ to dosyć mocno działające kosmetyki Michele mówi, że używała je jedynie 2 razy w tygodniu. Afrykańskie czarne mydło z mojego kraju – Ghany to kolejny produkt . Zdaniem Michele mydło świetnie radzi sobie z przebarwieniami i dobrze oczyszcza skórę. Dziewczyna radzi tylko, by po jego zastosowaniu użyć dobrego kremu nawilżającego.

ZOBACZ TEŻ: KONIEC WYMÓWEK. PROSTE ZABIEGI KOSMETYCZNE, KTÓRE BĘDĄ POPULARNE W 2019 ROKU

Oczywiście Michele jest też specjalistką w zakresie tworzenia pięknych makijaży, jeszcze bardziej podbija efekt cudownego glow, ale to nie zmienia faktu, że jej cudownie gładka cera wygląda równie dobrze bez makijażu.

I chociaż sekret jej pięknej cery może niekoniecznie być odpowiedni również dla Twojej skóry (każdy z nas potrzebuje innych procedur piękna) nadal możesz odtworzyć jej piękny Glow Makeup.