Uwaga, jeśli kiedykolwiek przyszłoby wam do głowy krytykować paznokcie gwiazd, Julię Roberts omijajcie szerokim łukiem. Jeden z hejterów przekonał się na własnej skórze, że nie warto było wytaczać dział w kierunku aktorki. Jej cięta riposta po prostu go ośmieszyła.

Julia Roberts założyła Instagram stosunkowo niedawno, bo dopiero pod koniec czerwca tego roku. Minęło kilka miesięcy, a aktorka już opracowała sztukę radzenia sobie z internetowymi trollami. Na bieżąco obserwuje wszystkie oznaczenia i systematycznie komunikuje się z internautami.

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA PRZESADZIŁA Z DŁUGOŚCIĄ PAZNOKCI – ICH DRAMATYCZNY WYGLĄD PORAŻA

Na profilu o nazwie The Vintage Costume Collector opublikowano kolaż Roberts oraz Joan Crawford. Pojawił się pod nim dość nieuprzejmy komentarz. Internauta stwierdził bowiem, że Crawford wygląda o wiele lepiej, jest wyrafinowana, a Roberts ma brzydki lakier do paznokci…

Komentarz nie wyróżnia się z masy tych pisanych na podobny wzór. Można powiedzieć, że w Internecie takie zaczepki to norma. Mimo to aktorka postanowiła się do niego odnieść. Tak na wypadek, gdyby hejter chciał edytować swój komentarz…

ZOBACZ TEŻ: Jakie paznokcie BRZYDZĄ facetów?

Fani aktorki są zachwyceni jej reakcją. Twierdzą, że wkrótce stanie się królową trollowania trolli internetowych. Być może jej odpowiedź niczego nie nauczy wrednego internauty, ale przynajmniej będzie miał świadomość, jak wiele odcieni lakierów istnieje na rynku.