Regularne obserwowanie beauty vlogerek, które w mediach społecznościowych wyglądają rewelacyjnie, może być nieco przygnębiające. Nawet gwiazdy pokroju Chrissy Teigen przyznają, że przewijanie Instagrama może doprowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości.

Właśnie dlatego beauty vlogerka Gina Shkeda, która na Instagramie, YouTubie i Twitterze jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek urodowych, zrobiła coś, co zachwyciło tysiące osób na całym świecie i bez wątpienia jest godne naśladowania.

ZOBACZ TEŻ: BOISZ SIĘ PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW?! ZOBACZ, CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ, ZANIM TO ZROBISZ!!

Wszystko zaczęło się od fotografii, którą Gina opublikowała na Instagramie. Dziewczyna leży w łóżku i wygląda na to, że na jej twarzy nie ma makijażu. Kiedy jedna z jej fanek zobaczyła zdjęcie, od razu opublikowała je na Twitterze. Oczywiście opatrzyła je komentarzem.

Jeśli mogłabym obudzić się tak piękna, jak @GinaShkeda byłabym najszczęśliwszą żyjącą dziewczyną #naturalbeauty

style="overflow:hidden;">

Beauty vlogerka zauważyła ten wpis i postanowiła postawić sprawę jasno.

Dziewczyno, mam wytatuowane brwi, przedłużone rzęsy i wypełnione usta- nawet nie wyglądam w ten sposób- to Ty jesteś bez skazy.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: MUSICIE ZOBACZYĆ PRAWO JAZDY TEJ BEAUTY BLOGERKI! JEJ ZDJĘCIE JEST LEPSZE NIŻ…

To wspaniale, że ktoś z tak dużą ilością followersów zdecydował się na tak odważne wyznanie. Wygląda na to, że Gina twardo stąpa po ziemi i zdaje sobie sprawę, że liczba młodych osób, które obserwują jej każdy krok to ogromna odpowiedzialność. Tego rodzaju wypowiedzi są szczególnie ważne, ponieważ jest ich bardzo mało. Zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Co o tym myślicie?