Brwi to bardzo istotny element makijażu. Kiedyś często pomijane, od kilku lat rządzą w makijażu i zdecydowanie nie wyobrażamy sobie bez nich makeupu. Benefit Cosmetics to marka, która kreuje się na eksperta w kategorii brwi i od lat próbuje zadbać o to, żeby każda kobieta wyglądała dobrze. Tym razem poszli o krok dalej i proponują nam nie tylko świetne kosmetyki, ale również…

ZOBACZ: OTO NAJLEPSZA BAZA POD PODKŁAD NA ŚWIECIE – BENEFIT – THE POREFESSIONAL [TEST]

Benefit idzie o krok dalej i przychodzi do nas z aplikacją, w której… możecie „przymierzyć” brwi! Jaki kształt pasuje do Ciebie najbardziej? Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swój telefon i możesz przymierzać do woli!

Decyzja o zmianie kształtu brwi nie jest łatwa, bo, jak potwierdzi każda osoba, która kiedyś za bardzo zaszalała z pęsetą, jeden fałszywy ruch może Cię dużo kosztować. Rozumiemy to my i rozumie to też Benefit Cosmetics. Marka Nr 1 na światowym rynku produktów do stylizacji brwi nawiązała współpracę z ModiFace, pionierem w zakresie wykorzystania rzeczywistości rozszerzonej dla potrzeb branży urodowej, w celu opracowania wirtualnej PRZYMIERZALNI BRWI, internetowego narzędzia umożliwiającego wypróbowanie różnych stylizacji brwi i kosmetyków.

„Ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak ogromny wpływ na wygląd może mieć zmiana kształtu brwi dopóki nie zobaczą swojego nowego wizerunku w czasie rzeczywistym” – tłumaczy Jared Bailey, Globalny ekspert w dziedzinie stylizacji brwi marki Benefit. „Jeżeli boisz się zmian, to narzędzie pozwoli Ci bezpiecznie i bez żadnych zobowiązań wypróbować nowy kształt lub styl!”

Jak to działa?

Wirtualna PRZYMIERZALNIA BRWI umożliwia wypróbowanie 15 najbardziej popularnych stylizacji brwi marki Benefit oraz dostosowanie każdej z nich do swoich własnych preferencji w trójwymiarowym nagraniu w technologii LIVE 3D (lub statycznej wersji 2D).

„Nasze narzędzie zawiera kształty i style brwi z całego świata” – zachęca Jared. „Poszliśmy jednak o krok dalej i zapewniliśmy użytkowniczkom możliwość dostosowania odcienia, grubości, umiejscowienia i stopnia podkreślenia brwi.”

Hit? Marka Benefit stworzyła aplikację, w której możecie

Dopasowanie to słowo klucz! Nie ma sensu „przymierzać” wymarzonego kształtu, jeżeli jest on niemożliwy do uzyskania na Twoich brwiach. Na tym właśnie polega rewolucyjny charakter tego narzędzia – pozwala ono wygenerować WYŁĄCZNIE taki efekt, jaki można stworzyć na danych brwiach w rzeczywistości.

„Realistyczne oddanie brwi stanowiło dotychczas największe wyzwanie w rzeczywistości rozszerzonej” – mówi Parham Aarabi, prezes ModiFace. „PRZYMIERZALNIA BRWI marki Benefit została opracowania z wykorzystaniem nowatorskiej technologii, która wykrywa i odtwarza poszczególne włoski”.

Jak korzystać z aplikacji?

1. Przejdź na stronę główną Benefit Cosmetics www.benefitcosmetics.com
2. Skonfiguruj swoją wizytę w wirtualnej przymierzalni brwi. Wybierz jedną z trzech opcji: 3D LIVE, załaduj zdjęcie lub wybierz zdjęcie modelki.
3. Wybierz styl brwi, który chcesz „przymierzyć”.
4. Dostosuj odcień, łuk, grubość, podkreślenie i rozmieszczenie brwi.
5. Kliknij zakładkę „Chcę tę brew”, aby sprawdzić produkty wykorzystane do osiągnięcia wybranego efektu.
6. Zarezerwuj proponowaną usługę stylizacji brwi.

ZOBACZ: JAK DOBRAĆ DLA SIEBIE IDEALNY KOSMETYK DO BRWI?

Co myślicie o takiej innowacji?