Hailey Bieber doskonale wie, jak dbać o swoją cerę. Na Instagramie możemy podziwiać jej zdjęcia, na których widać, jak gładko i promiennie wygląda jej skóra. Pielęgnacja Hailey Bieber już nie jest tajemnicą! Modelka zdradziła swój sposób na idealną cerę. Na swoim kanale na Youtube umieściła filmik na którym krok po kroku pokazuje, jakie zabiegi wykonuje na co dzień. To właśnie one sprawiają, że jej skóra jest pełna blasku.

Hailey Bieber ma najpiękniejszy pomysł na codzienną fryzurę. Zrobisz ją w minutę!

Hailey Biebier na Youtube

Hailey zyskała sławę jako modelka i Instagramerka. Tysiące ludzi pokochało ją i stała się dla nich wzorem. Zwłaszcza dla kobiet, które od dłuższego czasu inspirowały się jej stylem oraz jej pielęgnacją. W ostatnim czasie zdecydowała się pójść o krok dalej i otworzyć swój kanał na YouTube. Opowiada na nim o swojej codzienności oraz stara się przekazywać rady, które jej widzowie mogą wykorzystać w swoim życiu. Właśnie w jednym z filmików na YouTube zdradziła, jak dba o swoją skórę. Pokazała poranną rutynę, która sprawia, że wygląda na wypoczętą, a jej cera jest nawilżona i odżywiona. Jak wygląda pielęgnacja Hailey Bieber?

Hailey Bieber w sukience polskiej projektantki. Wygląda olśniewająco!

Pielęgnacja Hailey Bieber

Poranna rutyna Hailey to zdecydowanie coś na co zwrócić uwagę i wziąć za przykład. Gwiazda na co dzień pracuje jako modelka. Jej życie zawodowe wymaga od niej zawsze perfekcyjnego wyglądu, który może uzyskać tylko dzięki pielęgnacji. Jak się okazuje celebrytka codziennie zaczyna dzień od świadomej pielęgnacji. To właśnie ona sprawia, że modelka wygląda pięknie i młodo. Jak zdradziła celebrytka, najważniejsza jest rewitalizująca maseczka. Należy ją nałożyć na oczyszczoną twarz. Kolejnym krokiem jest nałożenie żelowych płatków pod oczy. Modelka dodatkowo wykonuje masaż rollerem. Po wykonaniu maseczki nie należy osuszać skóry ręcznikiem, lecz zostawić ją wilgotną. Na kanale YouTube znajdziecie o wiele więcej sekretów gwiazdy. Skusicie się na obejrzenie jej materiałów?