Skoro tu jesteś, najprawdopodobniej zmagasz się z trądzikiem. Dbasz o codzienną pielęgnację, stosujesz odpowiednio dobrane kosmetyki, a nawet zmieniłaś dietę. Mimo starań na Twojej twarzy pojawiają się niechciane pryszcze. Co teraz? Kiedy wszystko inne zawiedzie, pora na użycie tajnej broni: poduszki.

W końcu Twoja twarz spędza w jej towarzystwie ogromną ilość czasu. Według Dendy Engelman skóra w wyniku długiego kontaktu z tkaniną może cierpieć na trądzik mechaniczny, który nie jest powiązany ze zmianami hormonalnymi. Największą rolę w jego powstawaniu mają czynniki zewnętrzne

ZOBACZ TEŻ: „NIE POZWOLĘ SIĘ ZABIĆ”! TA DZIEWCZYNA WALCZY Z OKROPNĄ PRZYPADŁOŚCIĄ MAKIJAŻEM

Według tej logiki obiekt dotykający twarzy podczas snu ma ogromny wpływ na Twoją skórę. Kiedy nie zmieniasz poszewki wystarczająco często, narażasz twarz na ryzyko wystąpienia tej postaci trądziku. Na poszewce gromadzą się wypadające włosy, brud, resztki makijażu, martwe komórki skóry oraz inne elementy drażniące skórę.

Co mają począć ludzie zapracowani, którzy nie mają czasu na codzienne pranie poszewek? Marka Déjà wdrożyła na rynek poszewki walczące z trądzikiem. Jedynym rozwiązaniem było stworzenie poszewki w 100 procentach bawełnianej oraz takiej, która ma strony. Oznacza to, że każdej nocy możesz zmieniać warstwę poszewki na czystą.

Pod upływie siedmiu dni należy wyprać poszewkę. Zasypianie z czystą twarzą to połowa sukcesu, ale koncepcja Déjà jeszcze bardziej ułatwia walkę z niedoskonałościami. Nie musisz zmieniać poszewki każdej nocy, jeśli oczyściłaś skórę, ale jest ona pomocna również wtedy, kiedy zapomniałaś o demakijażu.

ZOBACZ TEŻ: NA INSTA PUBLIKUJĄ ZDJĘCIA BEZ MAKIJAŻU! CZY KIEDYŚ PRZESTANĄ BYĆ SENSACJĄ?!

W ostatnich latach tkaniny o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych zyskały na popularności właśnie ze względu na zmagania z trądzikiem. Déjà zdecydowało się na jeszcze jeden innowacyjny krok.

Podczas tworzenia naszych tkanin nie używamy jonów srebra lub olejków eterycznych. Byliśmy zaniepokojeni potencjalnymi problemami zdrowotnymi użytkowniczek naszych produktów. Zamiast tego wybraliśmy całkowicie naturalne składniki.

Spanie na czystej poszewce to jedna z najlepszych rzeczy, które możemy zrobić dla naszej skóry, a ta poszewka pozwali nam to zrobić bez zamieszkania w pralce.

ZOBACZ TEŻ: TRĄDZIK KENDALL JENNER NA JĘZYKACH MEDIÓW. ODPOWIEDŹ MODELKI JEST MISTRZOWSKA!

Co o tym myślicie?