Wrażliwa skóra? Sucha, zaczerwieniona, skłonna do podrażnień… Niestety wiele z nas ten problem dotyczy. Odpowiednia i systematyczna pielęgnacja jest wręcz niezbędna.

Marka MIXA to ekspert do wrażliwej skóry. Łagodzi, koi i nawilża. To nasz niezbędnik, domowe SOS, który pomoże się z tym uporać.

Finał akcji COSMO & MIXA

Uczestniczki akcji organizowanej przez magazyn COSMOPOLITAN & MIXA miały za zadanie napisać o swojej wrażliwości. Nie tylko skóry, ale także tej życiowej. Tej, która czasem bierze nad wszystkim górę.

Zwyciężczynią została Natalia Mocek.

Mieszka w Łodzi, gdzie studiuje psychologię i robi to, co sprawia jej niezwykłą radość – pomoc innym. Jest wolontariuszka Świetlicy Podwórkowej, została również honorową dawczynią krwi i szpiku. A to wszystko przez chorobę taty, która zmieniła ja raz na zawsze…

Na pytanie, kiedy u niej wrażliwość bierze górę, bez wahania odpowiada: Na co dzień, gdy spędzam czas z rodziną, przyjaciółmi i dzieciakami!

Natalia należy również do grona tych z Nas, które borykają się z wrażliwą skórą. Często boję się testować nowe kosmetyki, bo nie wiem, jak zareaguje moja skóra. Zastanawiam się, które wybrać? W Cosmo przeczytałam, że MIXA to ekspert od wrażliwej skóry i postanowiłam wziąć udział w akcji. Spodobało mi się też hasło, które można rozumieć na wiele sposobów. – mówi Natalia.

ZOBACZ FILMIK Z SESJI:

Chcesz przeczytać więcej?
Zajrzyj do grudniowego COSMO!

Finał akcji COSMO & MIXA