Anna Lewandowska raz na jakiś czas na swoim profilu pozwala fankom zadawać przeróżne pytania. Na najciekawsze z nich odpowiada na swoim InstaStory. Podczas ostatniej sesji instagramowego Q&A odpowiedziała na pytanie dotyczącej „pomarańczowej skórki”. Z cellulitem zmaga się wiele kobiet, więc nic dziwnego, że pragną poznać one sposób swojej ulubionej trenerki. Jednakże takiej odpowiedzi się nie spodziewały! To najskuteczniejszy sposób na cellulit?

Anna Lewandowska w najmodniejszym dodatku sezonu!

Problematyczny cellulit

Cellulit pojawia się na każdym ciele, niezależnie od tego, jaki nosimy rozmiar i ile ćwiczymy. Nawet kobiety regularnie uprawiające sport miewają problemy z pomarańczową skórką. Przede wszystkim pamiętajmy o tym, czym jest cellulit. To nic innego jak nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz zmiany tkanki podskórnej. Najczęściej pojawia się w okresie dojrzewania, ciąży, menopauzy, w wyniku problemów hormonalnych, jednak nie tylko. Czasem pojawia się przy chudnięciu lub tyciu, od nieodpowiedniego odżywiania, zbyt małej ilości snu itd. Często narzekamy na niego, gdyż sprawia, że skóra wygląda nierówno, ma lekkie fałdki. Dlatego zastanawiamy się, jaki jest najskuteczniejszy sposób na cellulit. Wygląda na to, że Anna Lewandowska wie, co należy robić!

Anna Lewandowska zdradziła sekret swoich miękkich ust. Pokochasz go!

Najskuteczniejszy sposób na cellulit źródło: instagram.com/annalewandowskahpba

Najskuteczniejszy sposób na cellulit

Anna Lewandowska także zmaga się z tym powszechnym problemem i nigdy tego nie ukrywała. Kilkukrotnie pokazywała na swoim Instagramie, że także boryka się z cellulitem. Niezależnie od stopnia umięśnienia, „pomarańczowa skórka” pojawiała się także i u niej. Podczas najnowszej sesji Q&A  na swoim profilu na Instagramie otrzymała pytanie o swój sprawdzony sposób na cellulit. Odpowiedziała zdjęciem, które udowadnia, że problem dotyczy także jej. A jak brzmiała odpowiedź? Tego zupełnie się nie spodziewasz!

„Co jeść, robić, gdy jest się szczupłym i pojawił się mocny cellulit na pośladkach i nogach” –  dokładnie tak brzmiało pytanie zadane przez internautkę.

„Co zrobić? Pokochać go” – odpowiedziała.

Trudni nie zgodzić się z tymi słowami. Cellulit pojawia się na przeróżnych ciałach i nie jest wyznacznikiem bycia grubym czy niezdrowym.