Millie Bobby Brown to gwiazda, która oprócz wielkiego, aktorskiego talentu, który udowodniła wcielając się w główną postać serialu Stranger Thing, realizuje się również na innych płaszczyznach. Jej najnowszy projekt to linia kosmetyków Florence by Mills.

Premiera wegańskich kosmetyków aktorki była długo oczekiwanym projektem. Millie Bobby Brown postanowiła uczcić swój sukces publikując krótki filmik, na którym pokazuje swój codzienny rytuał pielęgnacyjny. Niestety cała akcja nie spotkała się z pozytywną reakcją ze strony internautów.

Kompromitacja Kylie Jenner. Fani wyśmiali jej sposób pielęgnacji skóry

Wiele osób uważa, że zarówno przed zastosowaniem produktów, jak i zaraz po nie widać żadnej różnicy. Aktorka wciąż wygląda tak, jakby miała na sobie pełny makijaż.

Podobną wpadkę zaliczyła niedawno Kylie Jenner, która  również udostępniła filmik pokazujący działanie kosmetyków z jej najnowszej linii Kylie Skin.

Millie Bobby Brown idzie w ślady innych celebrytek. Otwiera własną markę

Millie Bobby Brown postanowiła odnieść się do zarzutów skierowanych w jej stronę. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym tłumaczy, że nie jest ekspertką w dziedzinie pielęgnacji skóry i nadal uczy się korzystania z produktów, starając się przy tym wybrać najlepsze dla niej metody. Napisała również, że docenia wszystkie opinie i z pewnością weźmie je pod uwagę.