Ewa Gawryluk wygląda fenomenalnie. Jej cera i figura robią ogromne wrażenie. Wiele kobiet z pewnością pragnie poznać sekret jej urody. W jednym z ostatnich wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, co robi, by zachować młodzieńczy wygląd!

Włoszki uchodzą za jedne z najpiękniejszych kobiet. Czemu zawdzięczają swój młodzieńczy wygląd?

Ewa Gawryluk

Aktorka zadebiutowała w 1989 roku w filmie „Wiatraki z Ranley”. Od tamtego czasu jej kariera stopniowo nabierała tempa. Gwiazda wystąpiła w wielu popularnych produkcjach, chociaż jedną z jej najbardziej kojarzonych ról jest rola w serialu „Na Wspólnej”. Gra w nim nieprzerwanie od 2003 roku, dlatego wielu widzów może kojarzyć ją właśnie dzięki Ewie, w którą się wciela. Od 2015 roku możemy także zobaczyć ją w produkcji „Pierwsza miłość”. Wśród widzów budzi ogromną sympatię.

Domowe odmłodzenie skóry twarzy. 5 zabiegów zero waste, które sprawią, że cera będzie wyglądać młodziej

Tajemnica Ewy Gawryluk

Chociaż Ewa Gawryluk skończyła już 53 lata, jej cera wciąż wygląda niezwykle młodo. Wiele osób zastanawia się, czemu zawdzięcza tak piękną cerę. Swój sekret zdradziła w rozmowie z „Super Expressem”. Stwierdziła, że nie robi nic spektakularnego i po prostu urodziła się z takimi proporcjami ciała. Przyznała, że stara się dbać o swoją dietę oraz o ruch. Nie czuje się typem sportowca, ale dba o swoją kondycję fizyczną, gdyż wymaga tego od niej jej zawód. Następnie wspomniała o zabiegach medycyny estetycznej. Podkreśliła, że nie poddała się operacji plastycznej, ale nie na nich kończy się ta szeroka dziedzina. Ulubionymi zabiegami aktorki są lasery oraz mezoterapia. W rozmowie padło również stwierdzenie, że gwiazda z wiekiem nabrała większego dystansu do siebie i już nie przejmuje się tak bardzo swoim wyglądem. Być może właśnie ten luz także wpływa na to, jak aktorka wygląda. Jak sądzicie?

Sonda

Serial na wspólnej

Oglądasz serial Na Wspólnej?