Wszystko, czego dotknie Meghan Markle, zamienia się w złoto. Ubrania, które na siebie wkłada, wyprzedają się na pniu. Podobnie z kosmetykami, które stosuje przyszła księżna. Niedawno okazało się, że aktorka poddaje się przedziwnym zabiegom kosmetycznym. Domyślacie się, co się stało?

Ten nietypowy zabieg to masaż ust i policzków buccal. To technika polegająca na masażu policzków nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz. Jej główne zalety to uwalnianie napięcia, poprawianie krążenia i odmładzanie skóry. Kiedy okazało się, że Meghan korzysta z tej metody liczba zapytań o masaż gwałtownie wzrosła.

ZOBACZ TEŻ: PIĘKNA SKÓRA MEGHAN MARKLE TO ZASŁUGA ŚNIADANIA! ZGADNIECIE, ILE ZA NIE PŁACI?

Specjaliści twierdzą, że to gimnastyka twarzy. Szybkie ruchy pobudzają krążenie krwi oraz pamięć mięśniową, dzięki czemu skóra wygląda świeżo. Dermatolodzy masują policzki, wkładając palce do ust klientów i w ten sposób odmładzają ich skórę.

Potocznie zwany masaż policzkowy pomaga poznać skórę. Staje się lśniąca i rozluźniona. To właśnie za to kochają go gwiazdy. Z masażu policzkowego korzystają między innymi Emily Ratajkowski oraz Keira Knightley.

ZOBACZ TEŻ: ZNAMY SEKRET PIĘKNEJ CERY MEGHAN MARKLE! NICHOLA JOSS ZDRADZIŁA KILKA JEJ TRIKÓW

Chciałybyście spróbować?