Kiedy rynek kosmetyczny zasypuje nas różnorodnymi produktami do pielęgnacji skóry, niektórzy pozostają wierni naturalnym sposobom oczyszczania. Wiele gwiazd, w tym Scarlett Johansson i Chloe Grace Moretz mają własne rytuały piękna, a niektóre z nich są naprawdę dziwne.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN FOX PRZYZNAŁA SIĘ DO WSTYDLIWEJ CHOROBY.

Środki czyszczące na bazie oleju nie są niczym nowym, ale używanie oliwy z oliwek – już tak. Olej, który zazwyczaj dodajemy do sałatek, Chloe Grace Mortez uważa za najlepszy sposób na oczyszczanie skóry twarzy. Myję twarz oliwą z oliwek i przysięgam, że dzięki niej jest o wiele jaśniejsza .

Zazwyczaj jest tak, że używamy oddzielnych kosmetyków do mycia ciała i twarzy. Jedną z gwiazd, która łamię tę zasadę jest Ciara. Jest naprawdę źle, ale myję twarz mydłem do ciała Piosenkarka przyznała się, że gdy bierze prysznic od razu oczyszcza swoją cerę i robi to za pomocą tego samego produktu.

ZOBACZ TEŻ: DZIWNE RZECZY NA GALI WOMEN IN HOLLYWOOD: SKARPETKI, PIŻAMY I NIEUDANE MAKIJAŻE

Ocet jabłkowy nie ma najprzyjemniejszego zapachu, ale Scarlett Johansson przysięga, że jest to najskuteczniejszy sposób na gładką skórę, bez wyprysków. Jeśli Twoja skóra jest problematyczna lub masz dużo wyprysków, zastosuj ocet . Aktorka uważa, że jest to dobra alternatywa do stosowania maseczek wypełnionych chemią, które można znaleźć w drogerii.

Co Wy na to?