Brwi Rihanny na okładce brytyjskiego Vogue’a we wszystkich fankach krzaczastych brwi wywołały dreszczyk emocji. Styliści spekulują o powrocie cienki brwi w stylu lat 20., ale na szczęście w tym samym czasie kiełkuje jeszcze jeden wielki trend. Lwie brwi zauroczyły beauty influencerki i królują na Instagramie.

Oczywiście to, jak wystylizujesz swoje brwi, zależy wyłącznie od Ciebie, nie od trendów. Te przydają się jednak gdy poszukujesz inspiracji lub chcesz dobrać odpowiedni kształt brwi do swojej twarzy. W najnowszej propozycji stylistów całkowicie porzucamy woskowanie i wyrywanie włosów. Podkreślamy naturalne, krzaczaste brwi na lwi sposób.

ZOBACZ TEŻ: OMG! RIHANNA POZBYŁA SIĘ BRWI! NADCHODZI WIELKI TREND W STYLIZACJI!

Stylizacja tego typu przypomina brwi pierzaste, z tą różnicą, że obszar w okolicach górnej powieki pozostaje całkowicie nietknięty. W rzeczywistości niektórzy styliści proponują, aby dodawać tam jeszcze więcej włosów, aby stworzyć potężną, owłosioną aureolę na czole.

Chciałabyś sprawdzić się w takim looku? Poczekaj, aż włosy odrosną i stylizuj je żelem do modelowania brwi. Nie jesteś wystarczająco cierpliwa, aby czekać na lwią grzywę? Wypełnij brwi cienkimi pociągnięciami przypominającymi włosy. W ten sposób sprawdzisz, czy lwie brwi są tymi jedynymi, stworzonymi właśnie dla Ciebie!

ZOBACZ TEŻ: W TEN SPOSÓB GWIAZDY STYLIZUJĄ BRWI OD LAT! BĘDZIECIE W SZOKU, CZEGO UŻYWAJĄ!

Co o tym sądzicie?

Ultra glossy skin on @gracey_hodge #nikki_makeup #bts #beccaglow

Post udostępniony przez Nikki_Makeup (@nikki_makeup)