Drew Barrymore jest miłośniczką pielęgnacji skóry. Na swoim koncie na Instagramie bardzo często dzieli się swoją pielęgnacyjną rutyną, recenzując kosmetyki i pokazując swoich ulubieńców. Zdradziła, który etap pielęgnacji uważa za jednej z najważniejszych i jakich kosmetyków do niego używa. Dostaniesz go w drogerii.

Oczyszczenie i odświeżenie cery zimą. Ten genialny kosmetyk przygotujesz sama w domu!

Pielęgnacja Drew Barrymore

Wiele użytkowniczek Instagrama obserwuje Drew Barrymore ze względu na jej zamiłowanie do pielęgnacji. Kosmetyki, które poleca, sprawdzają się wielu kobietom na całym świecie! W jednym z postów opowiedziała o tym, bez którego kroku nie wyobraża sobie pielęgnacji. Jak się okazuje nigdy nie idzie spać bez oczyszczenia twarzy. Drew wspominała, że zdarza się, że myje twarz dwa lub nawet więcej razy dziennie. Opowiadając o swoim oczyszczaniu twarzy pokazała produkt, po który w ostatnim czasie najchętniej sięga.

Oczyszczanie twarzy

Drew Barrymore do oczyszczania twarzy używa ściereczek oczyszczających do twarzy marki Olay.

„Mam wrażliwą skórę, więc dla mnie mniej znaczy więcej” – zaznaczyła, opowiadając o tym, dlaczego zdecydowała się używać akurat tych chustek. Wspomniała, że to dla niej jak codzienne małe spa. Chusteczki dostępne są w opakowaniach po 33 sztuki i są aktywowane przez odrobinę wody. To produkt pięć w jednym. Jest świetny do demakijażu, delikatnego peelingu, tonizowania oraz środka czyszczącego. Ponieważ Barrymore ma wrażliwą skórę, używa chusteczek z ekstraktem z liści aloesu.

Tak działa oczyszczające mleczko ryżowe. Skóra wygląda młodziej i jest pełna zdrowego blasku

Inne użytkowniczki podkreślają, że kosmetyk Olay pozostawia skórę miękką i ukojoną. Pomagają uzyskać efekt głębokiego oczyszczenia i jasnej, pełnej blasku cery. Chusteczki są suchym produktem, który wymaga zmoczenia, aby aktywowały się wszystkie składniki. To sprawia, że są bezpieczne w podróży. Aby ich użyć, po prostu zwilż je wodą i pougniataj, aby płyn rozszedł się po całej powierzchni materiału. Olay Daily Facials to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z regularnym oczyszczaniem twarzy.

Drew Barrymore źródło: Materiały prasowe