Życie w ciągłym biegu, gonitwa za kolejnymi sukcesami, maraton ciągłych wyzwań i zadań do wykonania „na wczoraj”… Można się zmęczyć na samą myśl o tym błędnym kole. Uffff… zatrzymaliśmy się, możemy odetchnąć i spojrzeć na nasze życie świeżym spojrzeniem. Jak zapewnić sobie maksimum komfortu, bez stawiania wszystkiego na głowie?

Dezodoranty Sanex Zero%. Mniej znaczy więcej…

I mniej znaczy lepiej. Niech minimalizm w Twoim życiu rozgości się na dobre. Skup się na doświadczaniu, a nie nabywaniu. To prosta droga do spokoju i życia w zgodzie ze sobą. Nadmiar bodźców i przedmiotów nie sprzyja wyciszeniu i odnalezieniu drogi do siebie. Często, gdy jesteśmy zestresowani, zaczynamy sprzątać i organizować przestrzeń wokół siebie. Ta prosta czynność sprawia, że w uporządkowanym pomieszczeniu lepiej nam się funkcjonuje, lżej oddycha, stajemy się bardziej kreatywni. W zagraconym domu trudno się skupić, odpocząć i odetchnąć. Kolekcjonuj przeżycia, nie przedmioty. Pamiętaj, że minimalizm nie oznacza życia w ascezie! Dlatego otaczaj się przedmiotami funkcjonalnymi i uniwersalnymi. Nie potrzebujesz kilkunastu flakonów perfum, kilku kremów, dziesięciu par spodni. Wystarczy jeden ulubiony zapach, sprawdzony krem i dezodorant, klasyczne spodnie, które możesz stylizować na wiele sposobów.

Plan doskonały

Chaos powoduje niepokój, wprowadza nerwowość i rozdrażnienie. Dlatego działaj według planu. Zrób listę rzeczy do zrobienia. Posegreguj zadania według priorytetów i czasu, ile mogą Ci zająć. Skreślenie kolejnego zadania z listy sprawia, że odzyskujesz kontrolę nad swoim życiem. Takie listy zadań sprawdzą się zarówno w pracy i domu. Pomagają uporządkować plan dnia. Ustal też wyraźnie godziny pracy. W dobie home office granica między pracą a życiem prywatnym łatwo się zaciera. Dlatego przy komputerze spędzaj tylko tyle godzin, ile spędziłabyś w biurze. Efekt planu doskonałego? Maksymalnie wykorzystanie czasu i poczucie komfortu zarządzania swoim życiem.

W zdrowym ciele…

…zdrowy duch. Dlatego zadbaj o ruch! Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak odrobina aktywności. Nic na siłę. Nie musisz od razu szykować się do udziału w maratonie. Znajdź sport, który sprawi Ci przyjemność. Może być to taniec, szybki marsz z przyjaciółką, bądź krótki trening rozciągający przed telewizorem. W ćwiczeniach najważniejsza jest systematyczność i regularność. Sport warto połączyć ze zdrowymi nawykami żywieniowymi. Zrób sobie kilkutygodniowe wyzwanie: zero alkoholu, zero jedzenia typu fast food, zero słodyczy. Taki detoks oczyści ciało i umysł. Efekty zobaczysz już po kilku dniach zdrowego odżywiania. Nagrodą będzie nie tylko piękniejsza sylwetka, ale również zmiana w postrzeganiu siebie.

Prywatna strefa komfortu

Zmiana priorytetów, uporządkowany plan dnia i zdrowe nawyki żywieniowe przybliżają nas do życia w komforcie. Pamiętaj, że sytuacje stresowe zostawiają ślad na naszym zdrowiu, samopoczuciu i bardziej prozaicznie… także na ubraniach. A im stres jest większy, tym bardziej się pocimy, co powoduje jeszcze większy dyskomfort. W sytuacji stresowej gruczoły apokrynowe wytwarzają pot zawierający poza wodą także białko i tłuszcze. Pocimy się, bo jesteśmy zestresowani i stresujemy się, bo się spociliśmy. Tak tworzy się błędne koło. Dlatego sprawdzony dezodorant to podstawa w drodze do naszego komfortu. Dezodoranty Sanex Zero% to czysta formuła i gwarancja długotrwałej ochrony przed poceniem się (od 24h do 48h). Nie zawierają szkodliwych składników. Zostały przetestowane dermatologicznie oraz dbają o zdrowie skóry. Na rynku dostępne są w sprayu w trzech wariantach – Sanex Zero% Invisible, Sanex Zero% Sensitive oraz Sanex Zero% Extra Control. 

Sprawdź, który wariant dezodorantów Sanex Zero% będzie najlepszy dla Ciebie!

SANEX Zero% Extra Control
1

SANEX Zero% Extra Control

16,99 zł

Kup teraz
1
2

SANEX Zero%Sensitive

16,99 zł

Kup teraz
2
3

SANEX Zero%

16,99 zł

Kup teraz