Deynn znana jest ze stałych współprac, które nawiązuje z firmami. Wielokrotnie z dumą podkreśla, że nie korzysta z „jednorazówek”, które mogłyby przynieść jej szybkie pieniądze, zamiast tego woli budować trwałe relacje z markami, którym naprawdę ufa. I właśnie dlatego oświadczenie, które opublikowała na swoim instastory wywołało zdziwienie.

W Światowy Dzień Bez Makijażu 50 gwiazd, które odważyły się pokazać bez makijażu

Koniec współpracy ze Skin79

Deynn od dłuższego czasu współpracowała z firmą kosmetyczną Skin79. We współpracy z marką stworzyła nawet własną linię produktów do pielęgnacji, Deynn Beauty. Składała się ona z kremów na dzień i na noc, żelowych płatków pod oczy, serum oraz maseczek w płachcie. Szybko stała się hitem sprzedażowym, po który z chęcią sięgali jej fani i nie tylko. Promocje, które Marita reklamowała na swoim Instagramie, bardzo często przeciążały serwery sklepu Skin79. Wydawało się, że współpraca jest naprawdę owocna. Właśnie dlatego oświadczenie Deynn było tak niespodziewane.

Deynn źródło: instagram.com/deynn

Wsparcie i pozytywne reakcje

Mogłoby się wydawać, że po tym, co działo się w przeszłości, Maritę mogą spotkać niemiłe i kąśliwe komentarze, jednak widać, że na przestrzeni lat zgromadziła wokół siebie grupę wiernych fanów. Na wieść o zakończeniu współpracy większość osób zareagowała wspierająco, wyrażając nadzieję na szybkie wydanie nowej linii kosmetyków.

„A ja akurat miałam zamawiać kremy… Mam nadzieję, ze szybko wystartujesz z czymś nowym”.

„Ważne, że to w jaki sposób poleciałaś produkty było zgodne z Tobą a nie udawane. Powodzenia”.

„Jestem myśli, że ta cała sytuacja tylko da Ci pozytywnego kopniaka do rozwijania się i może do stworzenia kiedyś własnej marki”. 

Makijaż pod maseczką ochronną szkodliwy dla skóry i… maseczki ochronnej

Nowa marka Deynn?

Na umieszczonym instastory możemy odnaleźć informację, że Deynn nie planuje przestać tworzyć kosmetyków. Zamiast Skin79 możemy się spodziewać czegoś nowego i bardziej dopracowanego. Nowe kosmetyki mają powstać bez współpracy z istniejącą marką. Nas bardzo ciekawi, co Deynn zaproponuje, a Was?