Golenie nóg przez kobiety to już w zasadzie standard, dlatego też między innymi głośnym echem w mediach odbiło się zeszłoroczne wystąpienie Mo’Nique na gali rozdania Złotych Globów. Gwiazda dumnie prezentowała owłosione łydki, a podczas jednego z późniejszych wywiadów stwierdziła krótko, że jej mąż taki stan rzeczy po prostu uwielbia. Wyjątek? Okazuje się, że niezupełnie.

Na temat golenia nóg wypowiedział się ostatnio aktor i piosenkarz Jamie Foxx. W jednym z odcinków popularnego w USA programu The Tonight Show Jamie pytany był o przygotowania do bardzo specyficznej roli w kolejnym filmie – aktor ma wcielić się w kobietę napadającą na banki. Prowadzący show Jay Leno spytał Foxxa, który znany jest z bardzo dokładnych przygotowań do każdej roli, czy ten zamierza pozbyć się owłosienia na nogach. Jaka była odpowiedź aktora?

– Pozwolę im rosnąć. Na południu [USA] to jest sexy. Faceci lubią zaplatać włosy na nogach kobiet. Wiesz są w domu, zaplatają im te włosy i mówią: Kochanie, jesteś taka seksowna.

Jamie Foxx wychował się w Teksasie, więc pewnie wie, o czym mówi. A czy sam ma takie upodobania? Tego już nie zdradził.

Mo'Nique

Mo'Nique