Niewiele można zarzucić aparycji i urodzie Mandy Moore. I chociaż gwiazda miewała wpadki w przeszłości (kto z nas ich nie przerabiał?), to dzisiaj jej styl oraz makijaż zawsze są nienaganne. Gwiazda postanowiła ułatwić sobie codzienne rytuały kosmetyczne poprzez microblading brwi. Swoje włoski powierzyła prawdziwej profesjonalistce jaką jest Kristie Streicher. Zobacz efekt końcowy!

ZOBACZ TEŻ: OMG! ZOBACZ JAK ŹLE ZROBIONY MICROBLADING ZRUJNOWAŁ TEJ KOBIECIE ZWIĄZEK!

Mandy pochwaliła się swoim fanom na instagramie, że zdecydowała się na zabieg microbladingu. W skrócie polega on na pigmentacji podskórnej okolic brwi tak, by nadać im pożądany kształt i grubość. I chociaż dużo słyszymy na temat nieudanych zabiegów microbladingu, ten zdecydowanie możemy uznać za jak wręcz zachwycający!

Przyglądając się zdjęciom aktorki nie da się ukryć, że jej brwi wyglądają bardzo naturalnie i kobieco.

Czy microblading może wyglądać dobrze? Zobacz, jak prezentuje się Mandy Moore!
Czy microblading może wyglądać dobrze? Zobacz, jak prezentuje się Mandy Moore!

ZOBACZ TEŻ: MĘSKIM OKIEM: Takich brwi powinnaś się wstydzić!

Kristie Streicher która stoi za tym małym dziełem, twierdzi, że wszystko zależy od sposobu makijażu brwi. Kobieta jest przekonana, że najlepszą obecnie metodą jest microfeathering, który wykonuje się poprzez osadzanie pigmentu powierzchownie w naskórku brwi. Oczywiście wszystko dzieje się przy znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnego kremu. Jak zapewnia, jednorazowy zabieg utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy!

Jak Wam się podoba?