Lata mijają, a czarny kolor wciąż jest główną częścią naszego życia. Związany z żałobą, ukrytymi tajemnicami, magią, elegancją i wyrafinowaniem, przyciąga wzrok i kusi siłą. Koloru czarnego używamy, aby ukryć nasze najgłębsze emocjonalne słabości lub lęki i stworzyć ochronną tarczę przed okrutnym osądem świata zewnętrznego.

Klasyczny, czarny manicure nigdy nie wyjdzie z mody. Ponieważ czerń jest neutralna i wygląda dobrze ze wszystkimi innymi kolorami i- możliwości są nieograniczone.Trudno nie ulec innowacyjnym i zadziwiającym projektom stylistów, bo manicure już dawno przestał być wyłącznie malowaniem paznokci i stał się sztuką.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNY NIKOMU NIEPOTRZEBNY BEAUTY TREND NA INSTAGRAMIE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY?!

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety, więc Ty też powinnaś być dumna z tego, że chcesz mieć piękny manicure. Właśnie taki zyskasz, wybierając czarny lakier do paznokci. Pomoże Ci wyrazić dokładnie to, co czujesz.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na randkę, czy na imprezę, czarny kolor lakieru do paznokci będzie wyglądał stylowo i elegancko. Stylizowanie paznokci na czarno ma jeszcze jedną zaletę- manicure w tym kolorze nie może się nie udać.

ZOBACZ TEŻ: DLACZEGO KATE MIDDLETON JUŻ NIGDY NIE POMALUJE PAZNOKCI? SMUTNY LOS KSIĘŻNEJ…

Daj się oczarować inspiracjom, które dla Ciebie zgromadziłyśmy.

Czarny manicure nie musi być banalny!