Nie jest tajemnicą, że ród Kardashian-Jenner lubuje się w chirurgicznym poprawianiu urody. Do tej pory wielkie usta były domeną Kylie Jenner. Wszystko zmieniło się podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów. Ku zdziwieniu opinii publicznej i uciesze mediów na gali pojawiła się niezwiązana z branżą filmową Kendall Jenner. Jej wygląd nie spotkał się z uznaniem…

W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat powiększonych ust celebrytki. Jej obserwatorzy twierdzą, że zabieg ten był dramatyczną i ostatnią próbą odwrócenia uwagi od ciąży jej siostry. Oczywiście wśród komentarzy znalazło się również wiele pozytywnych opinii. Fani Jennerki twierdzą, że dziewczyna nigdy nie powiększała ust, a obraźliwe komentarze to wynik zazdrości.

ZOBACZ TEŻ: WAŻNA BEAUTY ZASADA ZŁAMANA! GIGI HADID I KENDALL JENNER NA POKAZIE ANNY SUI

Internauci byli bezlitośni. Bez komentarza nie pozostawili także skóry 22- letniej modelki, która tego dnia ewidentnie nie była w najlepszej formie. Za dziewczyną ponownie wstawili się jej fani, którym nie spodobała się opinia internetowych trolli.

I choć rzeczywiście stygmatyzowanie kogokolwiek za problemy z cerą jest bardzo nie na miejscu, musimy przyznać, że Kednall w przeszłości nigdy nie ukrywała swoich zmian trądzikowych. Co więcej, wielokrotnie wypowiadała się na jego temat.

Miałam tak okropny trądzik, gdy byłam młodsza, że całkowicie zrujnowało mi to poczucie własnej wartości. Bałam się patrzeć na ludzi, kiedy z nimi rozmawiałam, czułam się jak wyrzutek, kiedy mówiłem z ręką zakrywającą twarz.

style="overflow:hidden;">

Pozostaje nam tylko pogratulować odwagi i trzymać kciuki za jej dalszą podróż w walce z trądzikiem. Nienaturalne usta pozostawimy bez komentarza…

ZOBACZ TEŻ: KIM JEST PIĘKNA KUZYNKA KENDALL I KYLIE JENNER? CHCE BYĆ MODELKĄ, A ONE…

Co o tym myślicie?