Brwi są bardzo ważnym elementem naszego wyglądu – podkreślają oczy i dodają twarzy wyrazistości. Jak się okazuje, mówią też wiele o naszym charakterze. Chociaż nie powinniśmy oceniać książki po okładce, specjaliści twierdzą, że kształt naszych brwi, zdradza naprawdę wiele na temat naszej osobowości.

DOWIEDZ SIĘ JAKI MASZ CHARAKTER I ILE LAT BĘDZIESZ ŻYĆ. MÓWI TO KSZTAŁT PĘPKA!

Serwis byrdie.com postanowił zapytać o to Jean Haner, która specjalizuje się w analizie osobowości na podstawie wyglądu zewnętrznego. Jej odpowiedzi mogą was zaskoczyć!

Okrągłe brwi
Okrągłe brwi są znakiem osób miłych, troskliwych, dbających o dobro innych. Daleko im do egoistów – podejmując decyzję, zastanawiają się nad tym, co będzie dobre dla wszystkich.

Proste brwi
Proste brwi cechują osoby rozsądne, twardo stąpające po ziemi. To realiści, którzy nie poddają się impulsom, a każdą podejmowaną decyzję kilkukrotnie analizują.

DZIĘKI TYM SPOSOBOM, TWOJE BRWI STANĄ SIĘ CIEMNIEJSZE

Szpiczaste brwi
Posiadacze brwi ostro złamanych w łuku, znane są z pochopnych decyzji, podejmowanych pod wpływem emocji. To osoby bardzo emocjonalne, które w życiu kierują się tym, co podpowiada im serce a nie rozum.

Długie brwi
Osoby o długich brwiach mają zazwyczaj wielkie grono przyjaciół. Są bardzo towarzyskie i można na nich polegać.

Krótkie brwi
Krótkie brwi oznaczają osoby, które trzymają się z dala od problemów. Nie lubią kłótni, a tłum ich przytłacza. Mają kilku najbliższych przyjaciół i to im w zupełności wystarcza.

W SZKOLE WYŚMIEWALI JEJ WYGLĄD I NAZYWALI WILCZYCĄ. JEJ TWARZ ZBUDZA EMOCJE

Grube brwi
Grube brwi ocechują osoby odważne, pewne siebie, które lubią być w centrum uwagi.

Cienkie brwi
Cienkie brwi są znakiem osób nieśmiałych, niepewnych swojej wartości, które lubią trzymać się na uboczu.