Brak efektów odchudzania może być demotywujący. Znacie ten problem? Na szczęście można się z nim uporać.  A efekty mogą być naprawdę spektakularne. Wystarczy odwiedzić Pearl Beauty Clinic& SPA, gdzie czeka na was kilka pomysłów na walkę z cellulitem i uporczywą tkanką tłuszczową.

Pearl Beauty Clinic& SPA – terapia łączona jako sposób na jędrne i wymodelowane ciało

Klinika Pearl Beauty Clinic& SPA oferuje nieinwazyjne procedury przynoszące efekty porównywalne do zabiegów chirurgicznych. Zgodnie ze światowymi trendami coraz częściej stawia się tu na terapie łączone, zapewniające kompleksowe podejście do problemu skóry. Działania podejmowane są na wielu płaszczyznach, a zabiegi dobierane tak, żeby się nawzajem uzupełniały. W przypadku cellulitu i nadmiaru opornej tkanki tłuszczowej klinika proponuje kombinację endermologii z nowoczesnym zabiegiem LipoShock.

Endermologia zapewnia świetne efekty w przypadku miejscowej otyłości, która jest oporna na działanie diety i ćwiczeń. Specjalny wałek i system zasysania sprawiają, że skóra ta jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co polepsza krążenie, uelastycznia ją i pobudza jej metabolizm, przyczyniając się do 70% wzrostu uwalniania komórek tłuszczowych.

Pearl Beauty Clinic& SPA – terapia łączona jako sposób na jędrne i wymodelowane ciało

Pearl Beauty Clinic& SPA – terapia łączona jako sposób na jędrne i wymodelowane ciało

fot. materiały prasowe

LipoShock to zabieg, który polega na wykorzystaniu fal dźwiękowych i ultradźwiękowych. Ich kontakt z komórkami tłuszczowymi skutkuje rozbiciem, a w przypadku cellulitu – również wyrównaniem niejednolitej do tej pory powierzchni skóry. Rozbity tłuszcz zostaje szybko wydalony z organizmu, podobnie jak zbędne produkty przemiany materii. LipoShock jest zabiegiem bezpiecznym i nie wpływa ani nie uszkadza otaczających struktur takich jak skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe. Jednocześnie przywraca właściwe napięcie skóry i wygładza cellulit.

Endermologia i LipoShock, wykonywane komplementarnie, zapewniają skuteczność na wielu płaszczyznach. Obydwa zabiegi działają bardzo dobrze, ale ich połączenie zwiększa efekty i pozwala na osiągnięcie spektakularnej metamorfozy. Technologie doskonale się uzupełniają, dzięki czemu rezultat terapii łączonej jest znacznie lepszy niż efekty zabiegów wykonywanych pojedynczo.

Specjaliści Pearl Beauty Clinic& SPA do każdego pacjenta podchodzą indywidualne, ale z obserwacji wynika, że z reguły po czterech sesjach widać pierwsze, satysfakcjonujące efekty, a spektakularną metamorfozę sylwetki osiąga się po serii 10-15 zabiegów.

Jeżeli chcecie raz na zawsze uporać się z problemem cellulitu, polecamy wam wybrać się na konsultację do Pearl Beauty Clinic& SPA. Klinika mieści się w samym sercu Warszawy. Zaufały jej gwiazdy, ale wszystkich traktuje się tu tak samo. Nic więc dziwnego, że grono pacjentów kliniki nieustannie się powiększa.