Już niedługo wielkie święto zakochanych – Walentynki. W tym dniu z pewnością każda z nas chce czuć się pięknie, w końcu nigdy nie wiadomo, jaki prezent szykuje dla nas nasza druga połówka. A jeśli już mowa o upominkach to oczywiście nie ma nic lepszego, a w dodatku bardziej praktycznego niż otrzymanie wymarzonych kosmetyków!

ZOBACZ TEŻ: JAKIE PRODUKTY DO BAKINGU INTERNAUCI POLECAJĄ NAJCZĘŚCIEJ? OTO NAJLEPSZE Z NICH!

Bukiet czerwonych róż brzmi romantycznie, w końcu to symbol miłości, ale okazuje się, że nie tylko. Płatki róż mają też szerokie zastosowanie w kosmetyce. Ich właściwości docenili już Starożytni, a w szczególności Kleopatra, dla której płatki róż były podstawą pielęgnacji. To idealny składnik przede wszystkim dla skóry suchej, który poprawia nawilżenie i cudownie zmiękcza skórę.

Najbardziej znaną formą kosmetyków z róży są oczywiście woda różana i olejek różany, ale to nie jedyne produkty, które świetnie sprawdzą się w pielęgnacji. Nowością, która idealnie wpisuje się w walentynkowy nastrój jest upiększająca maseczka w proszku a la Rose od CHIC CHIQ, która zawiera w sobie zmielone płatki róży Damasceńskiej. A oprócz głównej gwiazdy – róży, w środku znajdziemy również olejek jojoba, który jest bogaty w witaminę A i E oraz trehalozę czyli naturalny cukier, który pomaga w nawilżeniu i zredukowaniu pierwszych oznak starzenia.

ZOBACZ TEŻ: WEDŁUG UŻYTKOWNIKÓW INSTA TO BYŁ NAJLEPSZY PODKŁAD W 2018 ROKU!

Bukiet róż podany w takiej formie brzmi kusząco, prawda?

Bukiet kwiatów to przeżytek. Oto najbardziej pożądany prezent na Walentynki!

Bukiet kwiatów to przeżytek. Oto najbardziej pożądany prezent na Walentynki!