Jeśli nigdy nie macie czasu na to, żeby zająć się swoimi paznokciami albo wybrać się do kosmetyczki, a marzycie o zadbanym i stylowym manicure, mamy dla was wspaniałą wiadomość. W sezonie wiosna-lato 2019 paznokciami będzie rządził subtelny minimalizm, a to oznacza, że stworzenie modnego manicure będzie wyjątkowo łatwe. Wystarczy zaledwie parę chwil, żeby ozdobić swoje paznokcie w zgodzie z najgorętszymi trendami.

ZOBACZ TEŻ: PAZNOKCIE WINYLOWE – METODA, KTÓRA ZREWOLUCJONIZUJE SPOSÓB STYLIZACJI PAZNOKCI?

Wszystko za sprawą stylizacji paznokci, która nosi nazwę blank space nails. Czym charakteryzuje się taki manicure? To “nagie” paznokcie, czyli pomalowane albo kolorem bezbarwnym albo nude – tak wygląda baza tego looku. Potem natomiast panuje pełna dowolność.

Można ozdobić paznokcie kolorowymi plamkami, geometrycznymi liniami czy wzorkami, zaznaczyć brzeg paznokci błyszczącym brokatem albo dodać odrobinę koloru u ich nasady. Możliwości jest nieskończenie wiele! Jeszcze jego – w tym manicure liczy się swoboda i nie musi on, a wręcz nie powinien prezentować się idealnie. W związku z tym wzorki na paznokciach mogą być wykonane niedbale, jakby od niechcenia.

ZOBACZ TEŻ: PRZEŚLICZNY MANICURE KWARCOWY ROBI FURORĘ. OTO, JAK GO WYKONASZ!

W galerii zebrałyśmy dla was najpiękniejsze stylizacje paznokci w zgodzie z trendem blank space nails. Który stanowi dla was największą inspirację?