W świecie stylizacji paznokci liczy się kreatywność. Zwłaszcza że w mediach społecznościowych niemalże codziennie pojawiają się nowe trendy kreowane przez aspirujące influencerki urodowe. Sztuka manicure oczarowała również gwiazdy.

Jedną z nich jest Blake Lively, która sama decyduje o makijażu, ubraniach i paznokciach. Aktorka po raz kolejny wcieliła się w rolę kreatorki trendów.

ZOBACZ TEŻ: NIE MUSISZ SPISYWAĆ ZŁAMANEGO PAZNOKCIA NA STRATY! OTO SPOSOBY NA JEGO OCALENIE!

Dwa dni temu opublikowała zdjęcie, na którym chwali się swoim manicurem. Wzór, imitujący skórę krokodyla pasuje do torebki, która na zdjęciu posłużyła jako tło dla paznokci. Aktorka uwielbia detale i chętnie dzieli się nimi ze swoimi obserwatorami. To nie jej pierwsze zdjęcie, na którym z dumą prezentuje pomysłową stylizację paznokci.

Krokodyli manicure wykonała stylistka paznokci gwiazd w Internecie znana również jako @enamelle. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie paznokci aktorki. Jak się domyślacie, internautki są zachwycone. W komentarzach znalazło się mnóstwo pozytywnych opinii, które doceniły wybór aktorki i talent stylistki.

ZOBACZ TEŻ: HYBRYDA ZNISZCZYŁA TWOJE PAZNOKCIE? TA DOMOWA ODŻYWKA NAPRAWI WSZYSTKIE SZKODY

Podoba się Wam?