Lato kojarzy nam się z ładną, delikatną opalenizną. Niestety, promienie słoneczne bardzo negatywnie wpływają na nasz organizm oraz cerę: szkodzą jej, sprawiają, że pojawiają się na niej zmarszczki. Zbyt mocno opalona twarz sprawia wrażenie o wiele starszej. Dlatego coraz więcej z nas rezygnuje z naturalnej opalenizny i zastępuje ją sztuczną. Wiele marek ma w swojej ofercie produkty do opalania.

Nie nakładaj samoopalacza przed snem. Kobieta pokazała jakie są tego skutki

Różne konsystencje

Różnią się konsystencjami, przeznaczeniem, kolorami. Możemy wybierać spośród delikatnych pianek, musów, tłustszych kremów, nawet olejków. Produkty do opalania zaczynają być dedykowane do różnych typów skóry. Mają spełniać funkcję koloryzującą, ale też pielęgnującą. Dlatego oferta jest coraz szersza. A my dzięki temu możemy cieszyć się piękną i bezpieczną opalenizną.

Przeznaczenie

Najważniejsze, aby stosować kosmetyki odpowiednie do partii ciała. Pamiętaj, aby nie używać samoopalacza do ciała na twarz – są one zbyt mocne oraz zbyt tłuste, przez co mogą zaszkodzić Twojej cerze. Dodatkowo samoopalacz nakładaj rękawicą! W ten sposób unikniesz brzydkiego zabarwienia dłoni, a produkt będzie rozłożony równomiernie.

16-latka zdradziła, jak aplikuje samoopalacz. Internautki pokochały tę metodę

Samoopalacz
1

St.Moriz

Samoopalacz w musie

25,99 zł

Kup teraz

Konsystencja musu zapewnia wygodę w nakładaniu. Samoopalacz wygląda bardzo naturalnie, a opalenizna utrzymuje się przez kilka dni.

Samoopalacz
2

St.Moriz

Samoopalacz w piance

22,49 zł

Kup teraz

Łatwa w rozprowadzeniu konsystencja pianki pozostawia na skórze naturalny efekt opalenizny.

Samoopalacz
3

Bielenda

Magic Bronze

15,99 zł

Kup teraz

Produkt o kremowej konsystencji. Zawiera masło kakaowe, które pozwala skórę głęboko nawilżyć. Wygładza ją i odżywia. Efekt opalonej skóry utrzymuje się do kilku dni.

Samoopalacz
4

Eveline

Brazilian Body mgiełka samoopalająca

18,99 zł

Kup teraz

Produkt w formie mgiełki to najlżejsza konsystencja. Pozostawia efekt naturalnej opalenizny bez smug, niezwykle szybko się wchłania i nawilża.

Samoopalacz
5

Body Tones

Samoopalająca pianka do ciała

29,00 zł

Kup teraz

Niezwykle lekka konsystencja pianki pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu. Wykazuje działanie preciwstarzeniowe oraz nawilżające.

Samoopalacz
6

The Body Shop

Krople brązujące Honey Bronze

79,90 zł

Kup teraz

Produkt przeznaczony do twarzy. Daje natychmiastowy efekt skóry muśniętej słońcem. Wyrównuje koloryt cery oraz tuszuje niedoskonałości. Ma formę oleju mineralnego. Nie daje trwałego efektu - produkt zmywalny.