Bella Thorne niejednokrotnie wypowiadała się publicznie na temat problemów z niedoskonałościami skóry. Tak, na jej twarzy systematycznie pojawiają się pryszcze. Co więcej zostają po nich nieestetyczne blizny. W takiej sytuacji należy opracować dobrą strategię radzenia sobie z tym problemem. Poza konsultacjami u specjalisty warto dopracować odpowiedni kamuflaż. Bella Thorne pokazała trik, który pomaga jej odciągnąć uwagę od blizn.

Myślałaś, że odrobina korektora wystarczy? Aktorka zdradziła, że uwagę od blizn po trądziku odciąga sztucznymi piegami. To niewątpliwie niebanalna sztuczka, na którą być może nie zdecyduje się wiele kobiet. Czy malowanie czegoś na twarzy, od której chciałoby się odciągnąć uwagę, może sprawdzić się wyłącznie na hollywoodzkich ulicach? Niekoniecznie.

ZOBACZ TEŻ: SZTUCZNE PIEGI – ZOBACZ JAK JE STWORZYĆ BY WYGLĄDAŁY NATURALNIE I DZIEWCZĘCO

To bardzo ciekawa metoda, pod warunkiem, że pozostała część makijażu zostanie wykonana właściwie. Odpowiednio dobrane odcienie podkładu i korektora powinny pomóc. Jak je wybierać, aby nie zaliczyć wpadki?

Przede wszystkim potrzebne jest odpowiednie światło. Nie oszukujmy się. To, które oświetla półki w drogeriach, nie jest dobre. Wykorzystaj dostępne próbki i światło dzienne. Podkłady testuje się na szyi, nie na przegubie dłoni. Idealnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w dwa odcienie podkładu: jaśniejszy i ciemniejszy. Można mieszać je w zależności od pory roku i stopnia opalenia.

ZOBACZ TEŻ: JAK DOBRAĆ WŁAŚCIWY ODCIEŃ PODKŁADU? ZOBACZ WSKAZÓWKI!

Eksperymentowałyście już ze sztucznymi piegami?