Bella Thorne podzieliła się ostatnio swoją pielęgnacyjną rutyną w specjalnym video nagranym dla magazynu Harper’s Baazar, w którym krok po kroku pokazała, jak dba o cerę.

33-letnia Ciara pokazuje jak wygląda jej skóra bez grama makijażu

Fani są w szoku

Film spotkał się z wielkim zainteresowaniem – aktorka bowiem nigdy nie ukrywała, że zmaga się z uporczywym trądzikiem. Jednak tych, którzy liczyli na to, że będą mogli zainspirować się pielęgnacyjną rutyną młodziutkiej aktorki, spotkało gorzkie rozczarowanie. Pięlęgnacja aktorki pozostawia bowiem wiele do życzenia. Fani zarzucają jej kompletny brak podstawowej wiedzy na ten temat, a niektórzy wręcz uważają, że torturuje swoją cerę.

Oto Bella ucząca was, jak torturować skórę…
Proszę, powiedzcie mi, że to żart
Jestem przerażona
Ona nie ma bladego pojęcia o tym co robi!!!
Nie róbcie tego!!!

To zaledwie garstka z niepochlebnych komentarzy, jakie możemy znaleźć pod video.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Dlaczego film wzbudził aż takie emocje?

Podczas 10-minutowego video aktorka ujawniła, że na co dzień używa w zasadzie jednego kosmetyku – w pełni naturalnego, domowego peelingu. Jak powiedziała, próbowała już wszystkich metod, które pomogłyby poprawić kondycję jej cery i dopiero ten sposób okazał się dla niej skuteczny.

W skład peelingu wchodzi oliwa z oliwek, cukier i sok z cytryny. Thorne przygotowuje go według przepisu tajemniczej Jennifer, która odpowiedzialna jest za całą jej pielęgnację.

Każda dziewczyna chciałaby tak wyglądać. Oto twarz idealnej influencerki

I chociaż pozornie wydawać by się mogło, że naturalny peeling jest doskonałym rozwiązaniem, fani dopatrzyli się całej masy błędów. I trudno się z nimi nie zgodzić.

Peeling skóry pod oczami?

Przede wszystkim Thorne nie nawilża cery codziennie, co według fanów jest jednym z najbardziej karygodnych błędów. Aktorka sporadycznie nakłada na twarz maseczkę nawilżającą – również domową, z oleju kokosowego, miodu i rozgniecionych wiśni, co zresztą także wzbudziło w fanach wiele wątpliwości.

Justin Bieber — wygląda coraz gorzej?

Po drugie – peeling stosuje także na cienkiej skórze pod oczami, co znacząco ją osłabia, powoduje zmarszczki i podrażnienia. A po trzecie – do pielęgnacji używa soku z cytryny, który faktycznie działa antybakteryjnie, co na ogół sprawdza się przy walce z trądzikiem, jednak jego pH jest zbyt kwaśne, co często powoduje podrażnienia i czyni skórę bardzo czułą na światło.

Co o tym myślicie?