Odkąd pojawił się na rynku, zbiera coraz lepsze recenzje. Internautki twierdzą, że to jeden z najlepszych kremów z filtrem, którego miały okazję używać. Co go wyróżnia spośród innych kosmetyków? Przekonajcie się same! Ten krem z filtrem potrafi zdziałać cuda!

Moda na filtry. To konto na Instagramie pokaże Ci, dlaczego nie warto ufać wszystkiemu, co zobaczysz w sieci

Koreańskie kosmetyki

Od wielu lat koreańskie kosmetyki podbijają nasz rynek. Wszystko zaczęło się od rozpowszechnienia się dziesięciostopniowej pielęgnacji. Wraz ze wzrostem świadomości kobiet odnośnie pielęgnacji, zaczęły stopniowo pojawiać się azjatyckie kosmetyki. Coraz więcej marek było zainteresowanych wprowadzeniem do obiegu swoich produktów. Obecnie mamy ogromny wybór i bardzo dużo nowości. Krem z SPF 50 marki Holika Holika stał się hitem! Dużo zawdzięcza swojej genialnej, żelowej konsystencji. Influencerki chwalą go za świetną ochronę przed słońcem. Ten krem z filtrem to jeden z najbardziej pożądanych kosmetyków!

Czy stosowanie filtrów SPF w zimie ma jakikolwiek sens? Rozszyfrujemy zagadkę

Krem z filtrem Holika Holika

Krem z SPF 50 to bardzo silna ochrona przeciwsłoneczna. Tak wysoki filtr sprawi, że nie będziesz musiała obawiać się oparzeń słonecznych. Internautki chwalą sobie jego żelową konsystencję, która świetnie sprawdza się pod makijażem. W przeciwieństwie do innych kosmetyków tego typu nie pozostawia tłustego filmu ani nie wybiela cery. Jest wręcz idealny do codziennego stosowania, po jego zastosowaniu skóra jest ukojona i nawilżona. Jego cena waha się od 65 do 89 zł w zależności od drogerii i może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało. Po zastosowaniu go cera ma łagodne, satynowe wykończenie, które zadowoli każdą z nas. Dodatkowo większość użytkowniczek wskazuje, że jego żelowa konsystencja nie zapycha porów. To kosmetyk, który zdecydowanie warto przetestować, zwłaszcza, jeśli jesteście na początku swojej przygody z kremami z filtrem.

Krem z filtrem
1

HOLIKA HOLIKA

ALOE WATERPROOF SUN GEL SPF50

77,99 zł

Kup teraz

Sonda

Krem z filtrem

Używacie filtrów przez cały rok?