Jeśli zmęczona skóra pod oczami psuje Ci humor, serum PURE to coś dla Ciebie! Innowacyjne serum PURE to sposób na piękną skórę pod oczami w każdym wieku. Sprawdź i przekonaj się sama!

Poznaj nowe serum!

PURE to produkt, dzięki któremu będziesz mogła profesjonalnie zadbać o swoje codzienne spojrzenie. Serum nie tylko dba o skórę pod oczami, ale także poprawia jej koloryt i delikatnie rozświetla.Likwiduje również cienie i opuchnięcia pod oczami. Sekret działania PURE to starannie dobrane składniki. W recepturze serum znalazły się m.in.: kolagen, który pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie naskórka, czy też olej abisyński odpowiedzialny za redukcję zmarszczek.

Akcja testowania! Odkryj serum pod oczy PURE

Jak stosować?

Dzięki unikalnej formule serum bardzo łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Zanim naniesiesz serum na skórę, pamiętaj o dokładnym demakijażu. Wystarczy kilka kropel, które delikatnie wmasujesz w skórę pod oczami. Pamiętaj, że aby uzyskać pożądane efekty, warto stosować serum codziennie!
Więcej podpowiedzi szukaj TUTAJ

Sprawdzona skutecznosć!

Serum zostało docenione nie tylko przez kobiety je stosujące, ale także specjalistów, którzy nagrodzili kosmetyk Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kobiety, które użyły serum były zadowolone z łatwej aplikacji i szybkich efektów, a także delikatnego, ładnego zapachu. Panie nie zauważyły także skutków ubocznych.

KONKURS
Jeśli i Ty chcesz cieszyć się piękną skórą pod oczami, weź udział w naszym konkursie!

Wystarczy, że polubisz nasz Fanpage i odpowiesz na dwa proste pytania:

W jaki sposób należy używać serum PURE?
Dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać testerką serum PURE?

Swoje zgłoszenie wyślij na adres: [email protected]

Nagrody: 20 szt. serum pod oczy PURE

Pełny regulamin konkursu oraz warunki wzięcia udziału w akcji dostępne są TUTAJ
Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca 2016.

POWODZENIA!